دستگاه ضد عفونی کننده

فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
نوع کارکرد
اتوماتیک (چشم الکترونیکی)
ساده
خریدار هستم

با ثبت یک درخواست، از تامین کنندگان مختلف استعلام قیمت بگیرید، مقایسه کنید و بهترین خرید را انجام دهید.

استعلام قیمت
تامین‌کننده هستم

اطلاعات تماس و محصولات خود را ثبت کنید، بی واسطه با خریداران در ارتباط باشید و فروش خود را افزایش دهید.

ثبت نام
احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه ضد عفونی کننده ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه ضد عفونی کننده می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه ضد عفونی کننده

حفظ سلامت کارکنان و کارمندان در یک محیط کاری حائز اهمیت بوده و رابطه مستقیمی با سطح راندمان افراد دارد. در شرایط پاندمیک موجود، یکی از بهترین روش‌ها برای حفظ سلامت عمومی محیط‌های کاری، ضد عفونی کردن مستمر دست‌ها است. برای این که بتوان سطوحی مثل دست را ضد عفونی کرد، از دستگاهی به نام ضد عفونی کننده دست استفاده می‌شود که دارای انواع مختلفی است. اگر قصد خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست را دارید، باید با نوع کارایی، انواع موجود و قیمتی که دارند، آشنا باشید. با ویترین نت همراه باشید تا شما را با انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست آشنا سازیم.

دستگاه ضد عفونی کننده دست

این روزها دستگاه‌های ضد عفونی کننده به یک بخش جدایی‌ناپذیر محیط‌های شلوغ همچون بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌ها، آزمایشگاه‌ها، ادارات، رستوران‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، بانک‌ها، پاساژها، سالن‌های ورزشی و بسیاری از امکان دیگر تبدیل شده‌اند. دستگاه‌های ضد عفونی کننده کاربرد بالایی در مکان‌های مختلف دارند و با هدف پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و توقف چرخه انتقال این ویروس خریداری می‌شوند.

دستگاه ضد عفونی کننده دست چیست؟

دستگاه ضد عفونی کننده دست وسیله‌ای است که به کمک آن می‌توان دست و اشیای مختلف را بدون تماس فیزیکی ضدعفونی کرد. از آنجایی که ویروس کرونا از طریق تماس دست به چشم‌ها، بینی و دهان منتقل می‌شود، استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست در تمامی اماکن عمومی ضروری است. این دستگاه‌ها دارای مخزن مواد ضد عفونی قابل شارژ بوده و در انواع مختلف و عملکردهای گوناگون به بازار عرضه می‌شوند.

انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست:

در حال حاضر مدل‌های متنوعی از این دستگاه طراحی و تولید می‌شوند که از نظر نوع اسپری ضدعفونی کننده، ظرفیت، اندازه و سهولت استفاده با هم تفاوت دارند. دستگاه های ضدعفونی کننده دست بر حسب نحوه نصب و عملکرد تقسیم‌بندی می‌شوند. انواع دستگاه ضدعفونی کننده دست بر حسب عملکرد را این گونه می‌توان تقسیم بندی کرد:

 1. دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی
 2. دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

همچنین این دستگاه‌ها بر اساس نوع ضد عفونی کنندگی نیز به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

 1. دستگاه ضد عفونی کننده دست با مواد ضد عفونی کننده
 2. دستگاه ضد عفونی کننده دست UV

در یک دسته بندی دیگر نیز، می‌توان دستگاه های ضد عفونی کننده دست را بر اساس نوع نصب، این گونه تقسیم بندی کرد:

 1. دستگاه ضد عفونی کننده دست ایستاده
 2. دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری

در حالت کلی این دستگاه‌ها به 6 نوع مختلف تقسیم بندی می‌شوند که در ادامه آن‌ها را خدمتتان معرفی خواهیم کرد.

 • دستگاه ضد عفونی کننده دست چشمی:

دستگاه ضدعفونی کننده اتوماتیک یا چشمی دارای سنسور چشمی بوده و به صورت هوشمند عمل می‌کند. عملکرد این دستگاه‌ها به این صورت است که با قرار دادن دست زیر قسمت افشانه، سنسور آن تحریک شده و محلول ضدعفونی کننده به صورت خودکار بر روی دست‌ها پاشیده می‌شود و عمل ضدعفونی انجام می‌پذیرد. در این نوع از دستگاه‌های ضدعفونی کننده هیچ گونه لمسی بین شخص و دستگاه صورت نمی‌پذیرد و امکان هر گونه انتقال ویروس به صفر می‌رسد. علاوه بر این همیشه مقدار ثابتی ماده ضدعفونی کننده بر روی دست پاشیده می‌شود. دستگاه ضدعفونی کننده چشمی بیشتر به شکل ایستاده و دیواری رایج است و برای تمامی اماکن عمومی از جمله هتل‌ها، بیمارستان‌ها و سایر مراکز درمانی، فرودگاه‌ها، دانشگاه‌ها، کارخانجات، رستوران‌ها و اماکن دیگر کاربرد دارد.

 • دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی:

دستگاه‌های ضدعفونی کننده پدالی مانند دستگاه‌های چشمی هوشمند نیستند و عمل پاشیدن محلول ضدعفونی‌کننده با استفاده از یک پدال که بر روی زمین قرار گرفته است، انجام می‌پذیرد. به این ترتیب فرد با فشار دادن پدال باعث می‌شود که ماده ضدعفونی کننده به دست‌ها پاشیده شود. در این دستگاه نیز تماسی بین دست و دستگاه صورت نمی‌پذیرد، اما همچنان امکان انتقال آلودگی از پدال دستگاه وجود دارد. علاوه بر این، کنترل میزان ماده ضدعفونی کننده به دست‌ها سخت است و فشار کم و زیاد بر روی پدال باعث خواهد شد که میزان پاشش مواد ضدعفونی متغیر باشد.

 • دستگاه ضد عفونی کننده دست با مواد ضد عفونی کننده:

این نوع از دستگاه های ضدعفونی کننده دست، از الکل و مواد ضد عفونی کننده مایع و ژله‌ای برای ضد عفونی کردن استفاده می‌کنند. این دستگاه‌ها بیشتر برای محیط‌هایی که میزان رفت و آمد بالاست و احتمال آلوده بودن دست افراد بیشتر است، به کار گرفته می‌شوند.

 • دستگاه ضد عفونی کننده دست UV:

پرتو فرابفش (یو وی) بخشی از اشـعه الکترومغناطیس اسـت کـه تاثیر زیان باری برای اغلب میکروب‌ها مثل باکتری‌ها، ویروس‌ها و قارچ‌ها دارد. دستگاه‌هایی که از این اشعه برای ضد عفونی کردن دستان شما بهره می‌برند، در واقع مثل نوع قبل محلول خاصی رو دستان شما نمی‌پاشند. میزان نابودی در این نوع از دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست بسیار بالاست. از این وسیله برای ضدعفونی کردن محیط و سطوح اجسام می‌توان استفاده نمود و در محیط‌های بیمارستانی، درمانگاه‌ها، مطب‌های پزشکی و دندانپزشکی، داروخانه‌ها، باشگاه‌های ورزشی، کلینیک‌های زیبایی و … به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • دستگاه ضد عفونی کننده دست ایستاده:

این دستگاه‌ها نیز در محیط‌های شلوغی مثل رستوران، کافی شاپ، سالن‌های غذا خوری و ... نصب می‌شوند و در دو نوع پدالی و چشمی موجود هستند.

 • دستگاه ضد عفونی کننده دست دیواری:

نوع دیواری دستگاه‌های ضد عفونی کننده دست بیشتر در محیط‌های بهداشتی مثل دستشویی و ... کاربرد دارند. این دستگاه‌ها برای اماکن شلوغ توصیه نمی‌شوند؛ چرا که سرعت ضد عفونی کنندگی را تا حد زیادی در مقایسه با سایر انواع پایین می‌آورند. همچنین در مورد دستگاه‌های ضدعفونی کننده دیواری مشکلی که وجود دارد این است که امکان تعویض محل آن سخت است. به این ترتیب در صورتی که نیاز به تعویض محل دستگاه باشد، کار برای شما سخت خواهد شد. همین طور نوع دیواری دستگاه‌های ضدعفونی کننده دست زیاد جلب توجه نمی‌کنند و فرد بدون ضدعفونی دست به محل وارد یا خارج می‌شود.

مزایای استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست:

مهم‌ترین مزیتی که دستگاه‌های ضد عفونی کننده دست دارند این است که می‌توانند بدون تماس فیزیکی، دست و اشیای مختلف را ضدعفونی کنند و بهترین راه‌حل برای پیشگیری از بیماری‌های مختلفی از جمله کرونا هستند. همچنین در این نوع دستگاه‌ها میزان استفاده از مواد ضد عفونی کننده به راحتی قابل کنترل است. همچنین افراد به راحتی و بدون هیچ گونه دردسری قادر هستند که دست‌های خود را در هر لحظه ضد عفونی نمایند. به صورت کلی می‌توان مزیت‌های استفاده از یک دستگاه ضدعفونی کننده دست را این گونه بیان کرد:

 1. ضد عفونی دست بدون تماس فیزیکی
 2. افزایش سرعت ضد عفونی در محیط‌های شلوغ
 3. کنترل میزان استفاده از مواد ضد عفونی کننده
 4. افزایش سلامت بهداشت محیط و افراد

قیمت دستگاه ضد عفونی کننده دست:

همان طور که ملاحظه کردید، دستگاه‌های ضد عفونی کننده دست دارای انواع مختلفی هستند که سیستم و کارایی هر یک با هم متفاوت است. همین تنوع زیاد موجب می‌شود که نتوان قیمت ثابت و دقیقی برای دستگاه های ضدعفونی کننده دست بیان کرد. در ویترین نت انواع دستگاه ضد عفونی کننده دست مثل: دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک، پدالی، UV، دیواری و ایستاده موجود است که قیمت و مشخصات هر یک به صورت دقیق و کامل ذکر شده. در بالا کلیه این محصولات را می‌توانید مشاهده نمایید. با چند کلیک ساده می‌توانید در هر کجای کشور عزیزمان که باشید، این دستگاه‌ها را خریداری نمایید. همچنین امکان بهره مندی از مشاوره تخصصی رایگان قبل از خرید نیز وجود دارد و اگر به هنگام خرید یا در رابطه با کارایی دستگاه مدنظرتان با پرسشی رو به رو شدید، با مشاوران زبده ما تماس حاصل فرمایید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز