فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
مازندران
تهران
عملکرد دستگاه
هوشمند
غیر هوشمند
نحوه پاشش
پودری
مه پاش
منبع تغذیه
برق
باتری
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر  میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر  میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر  میوه خشک کن بسته بندی
دستگاه ضد عفونی کننده دست

دستگاه ضد عفونی کننده دست یکی از مهم‌ترین دستگاه‌هایی است که وظیفه اساسی‌ در بهداشت سراسری جامعه ایفا می‌کند. استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست برای ارتقای سلامت افراد درون جامعه و همچنین جلوگیری از انتقال و تکثیر انواع ویروس و بیماری‌ها، بسیار موثر است.

 

انواع ضدعفونی کننده دست

دستگاه ضدعفونی کننده ایستاده

دستگاه ضد عفونی کننده دست هوشمند

دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک

دستگاه ضدعفونی کننده دست چشمی

ضدعفونی کننده دست دیواری

دستگاه ضد عفونی کننده دست پدالی

 

نحوه استفاده

نحوه استفاده از هرکدام از آنها با یکدیگر فرق دارد. دستگاه ضد عفونی کننده پدالی چنان‌که از نامش پیدا است، پدالی برای فشردن و استفاده از مایع درون آن دارد. اما دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک چشمی ‌دار نیاز به پدال ندارد و سنسور آن قرار گرفتن دست را در جلوی دستگاه تشخیص داده و عمل پاشش را انجام می‌دهد. یکی از مزیت‌های استفاده از دستگاه ضد عفونی کننده اتوماتیک صرفه جویی در مقدار مایع ضد عفونی مصرف شده است. زیرا دستگاه با مقدار پاشش استاندار کار می‌کند. همچنین دستگاه‌های ضد عفونی کننده را براساس ثابت و یا متحرک بودنشان دسته بندی می‌کنند.

 

نکات قبل از خرید

برای خرید دستگاه ضد عفونی کننده دست باید به چند نکته از ویژگی‌های دستگاه توجه کنید:
ظرفیت دستگاه، حجم مخرن، تعداد پاشش یا داشتن و نداشتن چشمی، حسگر قطع پاشش یا تنظیم آن براساس زمان از مواردی است که باید در هر مدل از دستگاه بررسی شود. همچنین این موارد در قیمت دستگاه ضد عفونی هم تاثیر دارند. دستگاه اتوماتیک ضد عفونی کننده دست و همینطور دستگاه ضد عفونی کننده هوشمند قیمت بالاتری نسبت به مدل پدالی آن دارند.

 

کاربرد

یکی دیگر از مواردی که در انتخاب نهایی مدل دستگاه بسیار اهمیت دارد، نوع نیاز و کاربری شما است. نیاز سازمانی، اداری یا شخصی با یکدیگر متفاوتند و از تکنولوژی‌های متختلف و متنوعی در ساخت آنها استفاده شده است. برای مثال دستگاه ضدعفونی کننده دست خود به دو دسته دستگاه ضد عفونی کننده با مایع ضدعفونی کننده و دستگاه ضدعفونی کننده دست با اشعه UV تقسیم می‌شود.
دستگاه ضد عفونی کننده برای هدف‌ها و سطوح مختلفی ساخته و استفاده می‌شود. در مراکزی مانند فروشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، بانک‌ها و یا اداره‌جات از دستگاه ضد عفونی کننده دست، لباس کارکنان، اشیا و همینطور سطوح‌های مختلف استفاده می‌شود.

درخواست مشاوره رایگان
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان