× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه استرچ رول با فیلم استرچ مدل DN_SW2000 LO
۵۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ رول با فیلم استرچ دارای اينورترکنترل سرعت با مارک معتبر زيمنس است. دستگاه دارای يک رشته سیم برای اتصال به 4 ارت می باشد. توان مصرفی دستگاه 3 کیلو وات و دارای سیستم  PLC , HMI از مارک معتبر زیمنس می باشد. الکترووموتورها از نوع موتوژن و مشابه می باشد. دستگاه استرچ رول با فیلم استرچ ، دارای گیربکس از نوع حلزونی و کلید استارت و استوپ نرم می باشد. رنگ دستگاه از نوع پودری الکترواستاتیک می باشد.  

دستگاه استرچ رول پلاستیکی با فوم متالایز مدل DN_SW2000 L mo
۵۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ رول پلاستیکی با فوم متالایزدارای اينورترکنترل سرعت با مارک معتبر زيمنس است. دستگاه دارای يک رشته سیم برای اتصال به 4 ارت می باشد. توان مصرفی دستگاه 3 کیلو وات است. الکترووموتورها از نوع موتوژن و مشابه می باشد. دستگاه دارای گیربکس از نوع حلزونی و کلید استارت و استوپ نرم می باشد. دستگاه استرچ رول پلاستیکی دارای سیستم  PLC , HMI از مارک معتبر زیمنس می باشد. رنگ دستگاه از نوع پودری الکترواستاتیک می باشد.  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 2 تن
۲۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 2 تن دارای قوای محرکه زنجیری و مقاوم در برابر گرد و غبار و همچنین دارای سنسور برای تشخیص استرچ ارتفاع پالت است. جهت تحمل بار سنگین در زیر صفحه متحرک غلطک هایی از جنس تفلون سخت دو سر بلبرینگ دار با فاصله مشخصی در شعاع صفحه چیدمان شده است. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 2 تن دارای تابلو برق مجزا متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی می باشد. رنگ دستگاه استرچ پالت از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد. دستگاه دارای plc قابل برنامه ریزی به صورت HMI می باشد.  

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 1 تن
۲۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

جهت تحمل بار سنگین در زیر صفحه متحرک غلطک هایی از جنس تفلون سخت دو سر بلبرینگ دار با فاصله مشخصی در شعاع صفحه چیدمان شده است. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 1 تن مجهز به سیستم plc می باشد. دو عدد اینورتر کنترل سرعت در این دستگاه قرار داده شده است. رنگ دستگاه استرچ پالت از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 1 تن دارای قابلیت تنظیم دور رفت و برگشت از 1 تا 9 دور و قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون می باشد. مجهز به سیستم کشش فیلم استرچ است و جهت بسته بندی محصولات تا ۱ تن استفاده میشود.  

دستگاه استرچ پالت بسته بندی
۲۵,۰۰۰,۰۰۰-۹۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت بسته بندی دارای قطعات زیر است : - 2 دستگاه موتور گیربکسی ترکیه ای  - 2 دستگاه اینورتر دلتا  -  پی ال سی  - اچ ام ای دلتا  - تحمل بسته بندی 3 تن بار - 2.5 متر ارتفاع پالت  تنظیم سرعت گردان و آسانسوری در دستگاه استرچ پالت بسته بندی به صورت تنظیم دستی در اچ ام ای و تعداد گردون کانتر پایین و بالا به وسیله اپراتور به صورت تاچ می باشد.

دستگاه سلفون کش تنباکو
۳۰,۰۰۰,۰۰۰-۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سلفون کش برای همه جعبه های تنباکو مورد استفاده قرار میگیرد. از ویژگی های دستگاه سلفون کش تنباکو میتوان به موارد زیر اشاره کرد: - تغییر سایز خیلی ساده و راحت برای جعبه و باکس و دیگر جعبه های تنباکو -  کیفیت بالای محصول سلفون کشیده شده تنباکو -  قابل تنظیم بودن جای دوخت در هر جای جعبه تنباکو - قابلیت دوخت کامل و نقطه ای یا ترکیبی از هر دو -  قابلیت نصب نخ ایزی اپن(آسان باز شو)

دستگاه سلفون کش برای انواع سایز جعبه
محصول موجود نمی باشد
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه مناسب شرکت های: تولید کننده های ادکلن و آرایشی بهداشتی یا شرکت های که کیفیت و جعبه های متعددی دارند ، تولید کننده های تنباکو و سیگار یا شرکت های که هم پاکت دارند و هم باکس ، دیگر نیاز به خرید دو دستگاه سلفون کش نیست ، تولید کننده های صنایع دارویی و بسیاری دیگر از تولید کننده ها است. دستگاه سلفون کش جعبه همه سایز پر کاربردترین دستگاه سلفون کش می باشد. تغییر سایز به راحتی  حتی برای ده ها جعبه انجام میشود و محصول سلفون کشیده شده کیفیت بالایی دارد. قابل تنظیم بودن دوخت در هر قسمت جعبه ، قابلیت دوخت کامل و نقطه ای یا ترکیبی از هر دو و قابلیت نصب نخ ایزی اپن یا آسان باز شو از مزایای این دستگاه است.  

دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW_3000P
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت دروازه ای مدل SW-3000P قابلیت استرچ پیچ پالت کلیه پالت های سنگین از قبیل کاشی و سرامیک ، قطعات چدنی  دوک نخ،بشکه ،گچ و سیمان و… را بدون محدودیت  وزنی دارا می باشد. این دستگاه به علت ثابت بو دن پالت امکان چیدمان های بلند را دارد و تا ارتفاع 2200 میلیمتر بدون کوچکترین ریزش می توان پالت را چیدمان نمود. دستگاه استرچ پالت دروازه ای هم یکی از پر طرفدارترین نوع دستگاه استرچ پالت در دنیا محسوب میشود و در صورتی که فضای مناسبی داشته باشید شاید بهترین گزینه خواهد بود به دلیل اینکه پالت در این مدل دستگاه ها بر روی زمین ثابت است پس هیچ وزنی از پالت بر روی دستگاه اثر نخواهد گذاشت و نام بدون استهلاک به همین دلیل است. دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW-3000P دارای سیستم دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه می باشد به صورتی که محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن می چرخد. استرچ پالت دروازه ای دارای سیستم بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی است. دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی و دارای سیستم Pre-Stretch جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70% رنگ دستگاه الکترواستاتیک است.  از ویژگی های دستگاه استرچ پالت دروازه ای SW-3000P :  - سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ - قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان -تغذیه دستگاه توسط لیفتراک با ارتفاع دکل 3400 میلی متر -تابلو برق متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی -سیم و کابل ها از نوع افشان روکش دار و فلکسی جهت حفاظت از سیم و کابل های قدرت و فرمان -دارای PLC جهت تنظیم تعداد پیچش در بالا و پایین پالت ,کشش و میزان همپوشانی فیلم استرچ و تنظیمات اپراتوری -دارای کنترل دور موتورهای AC آسنکرون (اینورتر) -قابلیت تنظیم مقدار همپوشانی فیلم استرچ از طریق تغییر دور موتور ستون بالابر  

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW 3000AP
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW-3000AP ، دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه بطوریکه محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن گردش می کند. دستگاه دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی است. Pre-Stretch جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70%(با توجه به نوع ،کیفیت و ضخامت فیلم استرچ) مورد استفاده قرار گرفته است. نگهدارنده ابتدای فیلم استرچ جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه و دوخت و برش اتوماتیک جهت کارکرد اتوماتیک دستگاه استفاده میشود. مکانیزم عملکرد دستگاه استرچ پالت اتوماتیک ، پنوماتیک و متعلقات است. بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی قرار داده شده است. دستگاه دارای قابلیت استرچ 2 سانتی متر از پالت با ارتفاع 15 سانتی متر و قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان می باشد. دارای سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ است. تابلو برق متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی قرار داده شده است. سیم و کابل ها از نوع افشان روکش دار و فلکسی جهت حفاظت از سیم و کابل های قدرت و فرمان در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک SW-3000AP قرار دارد . سیستم کنترل فرمان PLCو HMI جهت تنظیم تعداد پیچش ,کشش ومیزان همپوشانی فیلم استرچ در بالا و پایین پالت و تنظیمات اپراتوری جهت کاربری آسان استفاده میشود. کنترل دور موتورهای AC آسنکرون توسط اینورترانجا میشود. دستگاه استرچ پالت اتوماتیک دارای قابلیت تنظیم مقدار همپوشانی فیلم استرچ از طریق تغییر دور موتور ستون بالابرو دارای قابلیت ایست دکل گردان در مکان خاص و ثابت است.    

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T
۳۵,۰۰۰,۰۰۰-۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 2 دستگاه

قابلیت استرچ پالت کلیه محصولات  تا وزن 2000 کیلوگرم  رابصورت اتوماتیک دارا می باشد و غالبا در صنایع کاشی سرامیک ، مواد شیمیایی ، نوشیدنی ، آب معدنی و … قابلیت کاربری دارد.دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله مناسب شرکت هایی است که سرعت تولید بالا دارند و یا راندمان دستگاه لیفتراک برایشان اهمیت زیادی دارد . دستگاه استرچ پالت – دکل گردان اتوماتیک با نوار نقاله همانطور که از نامش مشخص است قادر است پالت را به صورت فول اتوماتیک در ورودی تغذیه نماید و در خروجی خود پالت های بسته بندی شده را تحویل دهد تفاوت این دستگاه با مدل بالا در همین مورد میباشد در ضمن این دستگاه دارای سیستم (گرفتن – نگهداشتن – و اتصال) فیلم استرچ به پالت میباشد و بدون اپراتور کار میکند. این دستگاه قابلیت اتصال به خطوط قبل و بعد را داراست. از ویژگی های دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T : -دستگاه استرچ پالت اتوماتیک دارای نوار نقاله ابتدایی جهت قرارگیری یک پالت بر روی آن بطول 170 سانتیمتر ، دارای نوار نقاله مرکزی جهت قرارگیری یک پالت در وسط آن بطول 300 سانتیمتر ودارای نوار نقاله انتهایی جهت قرارگیری یک پالت بر روی آن بطول 170 سانتیمتر می باشد. نقاله های فوق بر اساس ظرفیت یک پالت بر روی هر کدام در نظر گرفته شده و خریدار می تواند با توجه به الزامات مورد نیاز خود نسبت به افزایش تعداد با متراژهای مورد نیاز مبادرت نماید که مبلغ آن جداگانه محاسبه و دریافت می گردد. سیستم نگهدارنده ، دوخت و برش فیلم استرچ در این دستگاه قرار داده شده است. سیستم دکل گردان و ستون رول به صورت یکپارچه بطوریکه محصول (پالت) ثابت و ستون رول به دور آن گردش می کند. -دستگاه دارای قابلیت کشش فیلم استرچ جهت افزایش استحکام بسته بندی می باشد. سیستم Pre-Sterech جهت کاهش مصرف فیلم استرچ به میزان 70% استفاده میشود. دارای سیستم ریل و واگن جهت حرکت خطی و دقیق و بدون لرزش ستون رول و بالا بردن عمر سیستم ستون رول در دستگاه استرچ پالت اتوماتیک با نوار نقاله SW-3000APF2T قرار داده شده است. دستگاه استرچ پالت سیستم پنوماتیک و متعلقات ، دارای سیستم بیرینگ در مرکز دکل گردان جهت خنثی سازی بارهای محوری و شعاعی ودارای ساپورتهای نقاله ورودی و خروجی و استوپر زمینی بمنظور کارکرد لیفتراک با دستگاه می باشد. قابلیت استرچ 2 سانتیمتر از پالت با ارتفاع 15 سانتیمتر و قابلیت دمونتاژ شدن کلیه قسمت های دستگاه به قطعات کوچک به منظور حمل و نقل آسان را دارد. سهولت در نصب و جایگزینی فیلم استرچ ازویژگی های این دستگاه است.      

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت
شهر تامین کننده
جهت مشاوره و خرید دستگاه شیرینگ تماس بگیرید. 44158569-021

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل