فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
نوع عملکرد
دستی
سلفون کش دستی متوسط
سلفون کش دستی متوسط
250,000
ارسال توسط تامین کننده
سلفون کش دستی متوسط
جاوید پخش / تحویل فوری در تهران
250,000
سلفون کش دستی بزرگ
سلفون کش دستی بزرگ
300,000
ارسال توسط تامین کننده
سلفون کش دستی بزرگ
جاوید پخش / تحویل فوری در تهران
300,000
فروش در ویترین نت
دستگاه سلفون کش KW-450E
دستگاه سلفون کش KW-450E
1,680,000
ارسال توسط تامین کننده
دستگاه سلفون کش KW-450E
آریا تجهیزات / تحویل فوری در تهران
1,680,000
دستگاه سلفون کش دستی
دستگاه سلفون کش دستی
1,450,000
ارسال توسط تامین کننده
دستگاه سلفون کش دستی
صنعت گران / تحویل فوری در تهران
1,450,000
دستگاه سلفون کش دستی استیل
دستگاه سلفون کش دستی استیل
1,790,000
ارسال توسط تامین کننده
دستگاه سلفون کش حرارتی مدل sw50
هنو / تحویل فوری در تهران
ناموجود
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
پرسش های متداول

دستگاه سلفون کش در دو مدل اتوماتیک و رومیزی (دستی) به فروش می‌رسد.

دستگاه سلفون کش از استیل نگیر ساخته می‌شود.

این دستگاه دارای یک صفحه است که با حرارت گرم می‌شود و باعث چسبیدن سلفون به محصول می‌شود، سپس با یک کاتر سلفون بریده می‌شود.

دستگاه سلفون کش

دستگاه بسته بندی سلفون کش

دستگاه سلفون کش برای بسته بندی کردن موادغذایی به وسیله سلفون در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه های بسته بندی رول های سلفون را در داخل خود جای می دهند و به شکل دستی و یا اتوماتیک پس از پیچیدن وسایل با سلفون، محصول بر روی اتوی دستگاه قرار داده می شود تا با استفاده از حرارت ایجاد شده توسط دستگاه سلفون کش، بسته بندی شما کامل شود. در ادامه در خصوص نکات مهمی که در هنگام خرید دستگاه سلفون کش باید به آن ها توجه نمایید صحبت خواهیم کرد.

دستگاه سلفون کش اتوماتیک

با قرار دادن رول سلفون در دستگاه سلفون کش اتوماتیک، بسته بندی محصول به کمک یک نوار نقاله کاملا مکانیزه انجام می‌شود و پس از سلفون کشی کامل یک محصول، برش سلفون توسط خود دستگاه انجام می‌شود. دستگاه سلفون کش اتوماتیک نسبت به مدل‌های دیگر قیمت بالاتری دارد و برای بسته بندی محصولات در کارخانه‌ها و تولیدی‌های بزرگ با ظرفیت تولید بالا کاربرد دارد.

دستگاه سلفون کش خانگی و دستی

دستگاه سلفون کش خانگی یا دستی دستگاهی کوچک است که بیشتر برای بسته بندی مواد غذایی کاربرد دارد. با گسترش کسب و کارهای خانگی بسیاری از مردم برای بسته بندی محصولات تولیدی خود در منزل از دستگاه سلفون کش خانگی استفاده می‌کنند. همچنین بسیاری از تولیدی های مواد پروتئینی یا میوه و سبزی نیز با استفاده از دستگاه سلفون کش دستی محصولات خود را بسته بندی می‌کنند تا سالم و تازه بمانند.
برای کار با دستگاه سلفون کش خانگی پس از قرار دادن رول سلفون در داخل دستگاه، باید محصول را روی سینی سلفون کش قرار داد و با دست سلفون را به دور محصول کشید. دستگاه سلفون کش خانگی جزء دستگاه های بسته بندی ارزان قیمت است که برای شروع یک کسب و کار تازه بسیار مناسب است.

در هنگام خرید دستگاه سلفون کش باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

• به تفلون بودن سینی و اتو دستگاه توجه زیادی داشته باشید. برخی مدل های این دستگاه بسته بندی از حرارت برای برش سلفون استفاده می کند. در صورتی که اتو و یا سینی از جنس تفلون نباشند، هم این دو وسیله به یکدیگر خواهند چسبید و هم سلفون به خوبی برش نخواهد خورد.

• جنس بدنه دستگاه سلفون کش نیز از نکات قابل توجه است. برای بسته بندی مواد غذایی مرطوب باید از دستگاه هایی با جنس بدنه استیل استفاده نمایید. در سمت مقابل برای موادغذایی خشک دستگاه با جنس بدنه رنگ شده برای شما مناسب خواهد بود.

• در صنایع بسته بندی دستگاه سلفون کش تیغه دار در سه اندازه و مدل مختلف در بازار موجود است. شما باید با توجه به کارکرد مورد نظر خود، یکی از مدل های دستگاه‌ سلفون کش تیغه دار از جمله دستگاه کش کوچک، دستگاه استرچ متوسط و یا دستگاه استرچ بزرگ با طرح قوس دار را انتخاب نمایید.

• دستگاه سلفون کش اتوماتیک نیز به بازار عرضه شده‌است که به شکل خودکار و پس از قرار دادن محصول بر روی تسمه نقاله دستگاه، عملیات بسته بندی را انجام می دهند. در صورتی که میزان بسته بندی روزانه شما بسیار زیاد است و نیروی انسانی جوابگوی کار شما نیست، می توانید از دستگاه سلفون کش دستی استفاده نمایید.

تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

RFQ
RFQ ( استعلام قیمت )

RFQ ( استعلام قیمت )