فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
تهران
خراسان رضوی
نوع دستگاه
مبله
رومیزی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر  میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر  میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر  میوه خشک کن بسته بندی
مطالب مرتبط در بلاگ ویترین‌نت
راهنمای خرید دستگاه کباب ترکی راهنمای خرید دستگاه کباب ترکی

دستگاه کباب ترکی یا شاورما دستگاه برای پخت انواع دونر کباب در رستوران و فست فودها است که گوشت و مرغ توسط میله‌ای به عنوان سیخ...

ادامه مطلب  
5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود 5 اشتباه رایج قبل از راه‌اندازی رستوران و فست فود

حتما برای شما هم پیش آمده که پس از رفتن به یک رستوران شلوغ و پر مشتری، میانگین درآمد رستوران را در ذهن خود حساب کنید و در دل خود...

ادامه مطلب  
راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی رستوران راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی رستوران

در این مطلب لیست مهمترین تجهیزات رستوران از جمله تجهیزات آماده سازی و پخت و طبخ انواع مختلف غذا را تهیه کرده و هر یک را به طور...

ادامه مطلب  
راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فود راهنمای کامل تجهیز و راه اندازی فست فود

اگر شما هم جزء افرادی هستید که از مرحله سخت تصمیم گیری برای شروع و راه اندازی فست فود گذشته‌اید ولی هنوز کاملا مطمئن نیستید که به...

ادامه مطلب  
دستگاه کباب ترکی

دستگاه شاورما

دستگاه کباب ترکی یا شاورما، پخت و گریل کردن دونر کباب یا کباب ترکی را انجام می‌دهد. این دستگاه که چند سالی‌ست به تجهیزات پخت فست فود و رستوران اضافه شده است بیشتر در ورودی رستوران‌ها قرار می‌گیرد و برای جذب مشتری بسیار مناسب است.
روش کار دستگاه کباب ترکی به این صورت است که مرغ یا گوشت روی میله‌ی دستگاه قرار می‌گیرد و با چرخیدن این میله، کباب پخته می‌شود. انواع دستگاه شاورما بر اساس تعداد سیخ، رومیزی یا ایستاده بودن، اتومات یا نیمه اتومات بودن و نوع سوخت به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شود.

دستگاه کباب ترکی تک سیخ و دو سیخ

این دستگاه شاورما ظرفیت تولید کمی دارد و برای رستوران و فست فودهای کوچک کاربرد بیشتری دارد.
طبیعتا دستگاه کباب ترکی دو سیخ ظرفیت بیشتری نسبت به مدل تک سیخ دارد و به عنوان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی برای رستوران و فست فودهای بزرگتر کاربرد دارد.

دستگاه کباب ترکی رومیزی و ایستاده

تفاوت این دو دستگاه شاورما در وجود پایه‌های دستگاه است. دستگاه کباب ترکی رومیزی برخللاف مدل ایستاده هیچ پایه‌ای ندارد و برای استفاده از آن باید دستگاه شاورما را روی میز یا پایه‌ای قرار داد.

نکات خرید دستگاه کباب ترکی

قبل از خرید این تجهیزات رستوران و فست فود لازم است که به ویژگی‌های زیر توجه کنید:

  1. دستگاه موتور دار یا بدون موتور: در مدل موتور دار چرخش سیخ دستگاه کباب ترکی به طور اتوماتیک انجام می‌شود ولی در مدل بدون موتور، اپراتور باید به طور دستی چرخش سیخ را انجام دهد.
  2. دستگه نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک: دستگاه کباب ترکی تمام توماتیک دارای یک کاتر است که به طور اتومات و با زمان بندی خاصی گوشت پخته شده را جدا می‌کند ولی در مدل نیمه اتوماتیک باید برش گوشت را با دست انجام داد.
  3. تابشی یا شعه دار: نوع حرارت دهی دستگاه شاورما یا تابشی است و یا شعله دار که البته مدل تابشی کاربرد و طرفدار بیشتری دارد.
درخواست مشاوره رایگان
تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

کد تایید را وارد کنید .

مشاوره رایگان