فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
خراسان رضوی
تهران
نوع دستگاه
مبله
رومیزی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
پرفروش ترین محصولات
روغن گیر میوه خشک کن بسته بندی
آیا موردی را که به دنبالش بودید، پیدا کردید؟
بله
خیر
ارسال
  مقایسه
  دستگاه کباب ترکی

  دستگاه شاورما

  دستگاه کباب ترکی یا شاورما، پخت و گریل کردن دونر کباب یا کباب ترکی را انجام می‌دهد. این دستگاه که چند سالی‌ست به تجهیزات پخت فست فود و رستوران اضافه شده است بیشتر در ورودی رستوران‌ها قرار می‌گیرد و برای جذب مشتری بسیار مناسب است.
  روش کار دستگاه کباب ترکی به این صورت است که مرغ یا گوشت روی میله‌ی دستگاه قرار می‌گیرد و با چرخیدن این میله، کباب پخته می‌شود. انواع دستگاه شاورما بر اساس تعداد سیخ، رومیزی یا ایستاده بودن، اتومات یا نیمه اتومات بودن و نوع سوخت به مدل‌های مختلفی تقسیم می‌شود.

  دستگاه کباب ترکی تک سیخ و دو سیخ

  این دستگاه شاورما ظرفیت تولید کمی دارد و برای رستوران و فست فودهای کوچک کاربرد بیشتری دارد.
  طبیعتا دستگاه کباب ترکی دو سیخ ظرفیت بیشتری نسبت به مدل تک سیخ دارد و به عنوان تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی برای رستوران و فست فودهای بزرگتر کاربرد دارد.

  دستگاه کباب ترکی رومیزی و ایستاده

  تفاوت این دو دستگاه شاورما در وجود پایه‌های دستگاه است. دستگاه کباب ترکی رومیزی برخللاف مدل ایستاده هیچ پایه‌ای ندارد و برای استفاده از آن باید دستگاه شاورما را روی میز یا پایه‌ای قرار داد.

  نکات خرید دستگاه کباب ترکی

  قبل از خرید این تجهیزات رستوران و فست فود لازم است که به ویژگی‌های زیر توجه کنید:

  1. دستگاه موتور دار یا بدون موتور: در مدل موتور دار چرخش سیخ دستگاه کباب ترکی به طور اتوماتیک انجام می‌شود ولی در مدل بدون موتور، اپراتور باید به طور دستی چرخش سیخ را انجام دهد.
  2. دستگه نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک: دستگاه کباب ترکی تمام توماتیک دارای یک کاتر است که به طور اتومات و با زمان بندی خاصی گوشت پخته شده را جدا می‌کند ولی در مدل نیمه اتوماتیک باید برش گوشت را با دست انجام داد.
  3. تابشی یا شعه دار: نوع حرارت دهی دستگاه شاورما یا تابشی است و یا شعله دار که البته مدل تابشی کاربرد و طرفدار بیشتری دارد.
  درخواست مشاوره رایگان
  تصحیح شماره ارسال مجدد رمز

  کد تایید را وارد کنید .

  مشاوره رایگان

  نیاز به مشاوره دارید؟
  ما می توانیم به شما کمک کنیم؟