گشتا صنعتمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی گشتا صنعت

گشتا صنعت مشهد در سال 1377 در راستای ارائه خدمات تخصصی در زمینه دستگاههای تاریخزن فعالیت خود را آغاز نمود.   مزایای خرید از گشتا صنعت مشهد: ۱) نصب بیش از هزاران دستگاه در سراسر کشور و داشتن رزومه کاری قوی این اطمینان را برای شما فراهم می آورد که دستگاههای مطمئن در خط تولید خود داشته باشد ۲) بیش از ۱۷ سال است که در دستگاه های تاریخزن پیشگام می باشیم، گارانتی و خدمات پس از فروش قوی این توانایی را ایجاد می کند تا در کنارتان از سرمایه گذاری شما محافظت کنیم۳) تنوع دستگاه های ارائه شده این امکان را به شما می دهد تا با توجه به بودجه ای که در نظر گرفته اید،مناسبترین سرمایه گذاری و بهترین انتخاب را داشته باشید.۴) سوابق طولانی در ارائه دستگاههای جدید و تنوع دستگاهها شما را از داشتن یک شریک تجاری و تامین کننده قوی،جهت همکاری بلند مدت مطمئن می سازد. دستاورد ها ۱- تولید دو مدل دستگاه شرینک جدید با قابلیت های منحصر به فرد و برای اولین بار در ایران۲- نصب بیش از هفتصد دستگاه در ضنایع مختلف کشور۳- دریافت لوح تقدیر و تندیس حضور در بیش از ۴ نمایشگاه بین المللی در سال ۱۳۹۳۴- دریافت تندیس حامیان کنترل کیفیت از انجمن مدیران کنترل کیفیت برای سومین سال پیاپی از سال 91  بیشتر

شرینک پک کابینی ساده مدل GSM-4553
۶,۰۰۰,۰۰۰-۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شرینک پک کابینی ساده برای  واحدهای تولیدی کوچک، یا صنوفی  که از نظر فضا محدویت دارند و فروشگاه های شهری مانند شیرینی فروشی ها، رستورانها ،بسته بندی گز،نبات، آشپزخانه های صنعتی  و…..مناسب می باشد. در دستگاه شرینک پک کابینی ساده قرارگیری محصول در داخل فیلم، هدایت آن به داخل کابین، پایین آوردن، نگهداشتن و بازکردن درب کابین به صورت دستی توسط اپراتور انجام می گردد و در نتیجه عمل شرینک انجام می شود. مزایای دستگاه شرینک پک کابینی ساده : دارای چرخهای گردان ترمز دار جهت حرکت و ثابت نگه داشتن دستگاه دراین مدل دوخت فیلم و شرینک همزمان انجام می شود ابعاد کوچک، حمل و نقل اسان وبرق تک فاز  قابلیت نصب تاریخزن عدم نیاز به نیروی متخصص جهت کار بادستگاه  سیستم طاقه بازکن آسان میز کار و رول باز کن یک تکه که کارکرد با دستگاه را ساده می کند.

وکیوم دو کابین مدل GSM-DZ410-2A-G
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ - ۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وکیوم دو کابین جهت انجام همزمان وکیوم و تزریق گاز مناسب می باشد و به طور گسترده در صنایع غذایی ، پزشکی، الکترونیک، دارویی مانند فراورده های گوشتی، خشکبار، سبزیجات منجمد، بسته بندی مرغ و شیلات و … استفاده می شود. هر کابین دستگاه وکیوم دو کابین توانایی وکیوم و تزریق گاز حداقل ۴ بسته را به صورت همزمان دارد. وکیوم  رطوبت اضافی محصولات را گرفته و با ورودی گاز های بی اثر به ذخیره سازی طولانی و تازه ماندن محصولات کمک می کند. بدنه دستگاه وکیوم دو کابین،استنلس استیل است سیستم کنترل پنل به همراه دستگاه وکیوم دو کابین قرار دارد. پمپ وکیوم مجهز به سیستم کنترل کیفیت که دمای دستگاه وکیوم دو کابین را از لحاظ جریان داشتن در محفظه ، تحت کنترل دارد،همراه دستگاه وکیوم دو کابین قرار داده شده است دستگاه وکیوم دو کابین چرخ های حرکتی سنگین با قابلیت حرکت چرخشی که سبب حمل آسان دستگاه می گردد را داراست. دستگاه وکیوم دو کابین ۱۲ نازل تزریق گاز دارد.

وکیوم مکعبی مدل GSM-DZ325
۹,۰۰۰,۰۰۰ - ۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وکیوم مکعبی با انجام وکیوم از اکسیداسیون، کپک زدگی، فساد و مرطوب شدن محصول را برای مدت طولانی تری، تازه و با کیفیت بهتر حفظ می کنند و در صنایع غذایی،پزشکی، صنعتی و بهداشتی کاربردهای زیادی دارد.دراین مدل به دلیل عمیق بودن کابین می توان محصولاتی مانند چای، قهوه،خمیر مایع و سایر بسته بندی هایی که نیاز به وکیوم شدن به صورت مکعبی را دارند استفاده نمود. مزایای دستگاه وکیوم مکعبی :    دستگاه وکیوم دارای سیستم تزریق گاز جهت ماندگاری بیشتر محصول است.     این دستگاه بسته بندی دارای بدنه استنلس استیل است.     داشتن درب شفاف امکان دید بهتر در زمان وکیوم را میسر می سازد.      

شرینک پک فول اتوماتیک مدل GSM- 80 F
۸۰,۰۰۰,۰۰۰ - ۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شرینک پک تونلی فول اتوماتیک قابلیت اتصال به خطوط تولید تمام  اتوماتیک مانند دوغ، آب معدنی ، نوشابه ، آبلیمو و …  بدون نیاز به کفی وسینی را دارا می باشد. در این مدل  دستگاه شرینک بطری ها پس از قرارگیری بطری ها به روی نوار نقاله ورودی دستگاه بر اساس برنامه ای که بر روی PLC قبلا تنظیم شده است (۶،۱۲،۱۵ تایی) به صورت تمام اتوماتیک شمارش،دسته بندی و به داخل سیستم دوخت هدایت شده و پس از عبور از تونل شرینک از انتهای دستگاه خارج می شوند. مزایای دستگاه شرینک پک تونلی فول اتوماتیک :     شرینک پک فول اتوماتیک دارای اینورتور جهت تنظیم سرعت خط می باشد .     این دستگاه شرینک دارای PLC باتنظیم حداقل ۳سایز بطری است.     قابلیت ساخت به صورت گازی ، المنتی  و دوگانه سوز در این دستگاه وجود دارد     دستگاه شرینک پک مجهز به سیستم SSR جهت دوخت یکنواخت پلاستیک و مجهز به سیستم دوخت با شمش آلومینیوم و روکش تفلون برای کیفیت دوخت بهترمی باشد .     شرینک پک دارای سیستم ترمز رول بازکن جهت راندمان کاری بالاتر است .     نصب سیستم خنک کننده محصول در محل مناسب جهت جلوگیری از اتلاف گرمای داخل تونل انجام می شود.    

شرینک پک تونلی نیمه اتوماتیک مدل GSM-80-SH
۲۷,۰۰۰,۰۰۰ - ۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه شرینک پک تونلی المنتی جهت بسته بندی کارتن یا محصولات دارای کفی مانند رب و کمپوت، لوازم خانگی و کتاب، کارتن های مرغ و ماهی، قطعات صنعتی و… مناسب می باشد و در فیلم مناسب برای این دستگاه پلی اتیلن می باشد . در این مدل شرینک پک اپراتور کارتن را روی میز دستگاه قرار داده و به سمت پلاستیک هدایت می کند، سپس بافشار دادن دکمه استارت، دوخت و برش پلاستیک انجام شده و با قراردادن بسته دوم، بسته قبلی وارد تونل حرارتی شده وپس از شرینک از انتهای دستگاه خارج می شود. این مدل شرینک پک برای واحدهای تولیدی که خط تولید غیر پیوسته دارند، مناسب می باشد. مزایای دستگاه شرینک پک تونلی المنتی     دارای المنتهای کمکی در هر طرف تونل که در صورت سوختن المنتهای اصلی وارد مدار می شود.     عایق بندی مناسب جهت جلوگیری از اتلاف انرژی در این دستگاه شیرینک انجام شده است .     دستگاه شیرینک پک تونلی قابلیت طراحی و ساخت طبق ابعاد سفارشی با بدنه استیل را دارد.     دارای تابلو برق متحرک جهت تنظیمات ساده تر دستگاه توسط اپراتور است.     دارای بدنه رنگ پودری استاتیک جهت مقاومت بیشتر می باشد .     در دستگاه شیرینک پک تونلی از سیستم دوخت شمشی با روکش تفلون جهت کیفیت بهتر دوخت استفاده میشود.     این دستگاه مناسب جهت جلوگیری از اتلاف گرمای داخل تونل است.     مجهز به سیستم ترمز رل بازکن جهت کارکرد سریعتر می باشد.     نصب سیستم خنک کننده محصول در محل انجام میشود .     لازم به ذکر است که این دستگاه شیرینک در سه مدل  GSM-80-100-120-SH ساخته میشود.  

شرینک پک تک مگنت مدل GSM 4560
۷,۰۰۰,۰۰۰ - ۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

این دستگاه در طیف وسیعی جهت بسته بندی موادغذایی، دارویی و بهداشتی ،لوازم آرایشی،کتاب و اسباب بازی و محصولات الکترونیکی استفاده می شود. در دستگاه شرینک پک کابینی تک مگنت اپراتور پس از قراردادن محصول در لایه محافظ آن را به داخل کابین هدایت کرده و درب کابین را پایین می آورد، پس ازآن  نگه داشتن درب کابین، دوخت و برش فیلم، شرینک محصول و باز شدن درب به صورت اتوماتیک انجام می گردد.  فیلم مورد استفاده در این دستگاه PVC  می باشد. مزایای دستگاه شرینک پک کابینی تک مگنت :    در این مدل دوخت فیلم و شرینک همزمان انجام می شود.     دستگاه شیرینک پک تک مگنت دارای ابعاد کوچک، حمل و نقل آسان و برق تک فازاست.     قابلیت نصب تاریخزن در شیرینک پک تک مگنت وجود دارد .     نیاز به نیروی متخصص جهت کار با دستگاه ندارد .     این دستگاه شیرینک دارای سیستم طاقه بازکن آسان است.     قابلیت بسته نگه داشتن درب کابین به صورت اتوماتیک در این دستگاه شیرینک قرار داده شده است.     میز کار و رول باز کن یک تکه که کارکرد با دستگاه را ساده می کند.     شیرینک پک تک مگنت امکان تنظیم دستگاه جهت دوخت یا شرینک به تنهایی را دارد .     مجهز به سیستم سوراخ کن فیلم که موجب کیفیت بهتری در شرینک محصول می گردد است.                                                                    

شیرینک پک کابینی تونل دار مدل GSM-400(2X1)
۱۴,۸۰۰,۰۰۰ - ۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

 دستگاه شیرینک پک کابینی تونل دار برای واحد های تولیدی و کارخانجاتی که از یک سو تیراژ تولید نسبتا بالایی دارند (۵۰۰۰ عدد در یک شیفت کاری) و از سوی دیگر محدودیت فضا دارند ایده آل می باشد.  در این مدل دستگاه شرینک پک دیگر نیازی به استفاده از شرینک هایی با ابعاد بزرگ نیست.  در دستگاه شیرینک پک کابینی تونل دار اپراتور بسته را به صورت دستی از سمت چپ بر روی نوار نقاله ای که در زیر کابین دوخت نصب شده قرار داده و بسته بعد از عبور از داخل تونل شرینک پک از سمت راست خارج می شود.   ویژگی ها:         1-  سیستم دوخت و برش شیرینک پک کابینی تونل دار از شمش چینی می باشد .     2-  سوراخ کن پلاستیک جهت کیفیت بهتر بسته بندی در شیرینک پک قرار داده شده است .     3- شیرینک پک کابینی دارای بدنه استیل است     4- قابلیت تنظیم سرعت نوار تونل و نصب سیستم تاریخزن در این دستگاه وجود دارد     5-  چرخ های گردان جهت سهولت در جابجایی دستگاه قرار داده شده است .                  

سیل لیوان اتوماتیک تک قالب مدل GSM-A9
۶,۵۰۰,۰۰۰ - ۹,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سیل نیمه اتوماتیک تک قالب مدل GSM-A9 جهت سیل درب لیوان ها و ظروف پلاستیکی از موا دpet,pe,pvc,PP و… مناسب می باشد. در این مدل ظرف به صورت دستی داخل قالب قرار گرفته و به داخل دستگاه هدایت می شود و پس از برخورد با میکرو سوئییچ سیل و جمع کردن رول به صورت اتوماتیک انجام می شود. این دستگاه برای کترینگ و رستورانها، آبمیوه، بستنی و شیرینی فروشی ها،بسته بندی سالاد و سبزی، قارچ، خشکبار  و کلیه واحد های تولید کوچک قابل استفاده و مناسب می باشد. مزایای دستگاه سیل لیوان نیمه اتوماتیک تک قالب مدل GSM-A9     قابلیت نصب تاریخزن     در مدلهای با بدنه رنگی یا استیل     بدون نیاز به کمپرسور هوا  

تونل شرینک پک مدل GSM-BSA450-FQL 450A
۸,۶۰۰,۰۰۰ - ۱۰,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شرینک پک مینی تونلی در طیف وسیعی جهت بسته بندی موادغذایی، دارویی و بهداشتی، مانند جعبه های کوچک بیسکوئیت، شکلات، محصولات صوتی، کتاب، تخم مرغ، ظروف غذا، لوازم آرایشی، اسباب بازی و محصولات الکترونیکی استفاده می شود. فیلم مورد استفاده در این دستگاه  PVC  می باشد .دستگاه شرینک پک مینی تونلی برای کارخانجات، یا واحدهای تولیدی که حجم تولید نسبتا بالایی دارند مناسب می باشد(۷۰۰۰ بسته در یک شیفت کاری)دراین مدل محصول پس از دوخت و برش،  به صورت اتوماتیک توسط نوار نقاله به داخل تونل هدایت می شود و پس از شرینک از انتهای دستگاه خارج می شود. مزایای دستگاه شرینک پک مینی تونلی :     دستگاه تونل شرینک پک دارای دو مگنت جهت پایین نگه داشتن  درب کابین در زمان دوخت و برش است. قابلیت تنظیم ارتفاع بسته به صورت مکانیکی در دستگاه تونل شرینک پک وجود دارد . دستگاه تونل شرینک پک دارای دو سوراخ کن فیلم جهت کیفیت بهتر شرینک است. تنظیم سرعت نوار نقاله تونل حرارتی از ویژگی های دستگاه تونل شرینک پک می باشد . دستگاه تونل شرینک پک قابلیت استفاده از دوخت یا تونل به تنهایی به دلیل دو تکه بودن دستگاه را دارا می باشد . چرخ های گردان ترمز دار برای جابجایی آسان و تیغه برش از جنس سرامیک جهت کیفیت بهتر دوخت و برش و عمر طولانی در دستگاه تونل شرینک پک قرار داده شده است .                            

وکیوم مایعات مدل GSM-DZZ400
۱۷,۲۰۰,۰۰۰ - ۱۹,۲۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وکیوم مایعات برای بسته بندی هایی مانند مایعات، پودرو… مناسب می باشد.ودر صنایع غذایی،پزشکی، صنعتی و بهداشتی کاربردهای زیادی دارد. دستگاه وکیوم مایعات با انجام وکیوم از اکسیداسیون، کپک زدگی، فساد و مرطوب شدن محصول را برای مدت طولانی تری، تازه و با کیفیت بهتر حفظ می کنند و در صنایع غذایی،پزشکی، صنعتی و بهداشتی کاربردهای زیادی دارد.در این مدل محصول به صورت عمودی در داخل دستگاه قرار می گیرد و برای بسته بندی هایی مانند مایعات، پودرو… مناسب می باشد.     مزایای دستگاه وکیوم مایعات :     دستگاه وکیوم مایعات دارای سیستم تزریق گاز جهت ماندگاری بیشتر محصول است . بدنه دستگاه وکیوم مایعات از استنلس استیل می باشد. در دستگاه وکیوم مایعات داشتن درب شفاف امکان دید بهتر در زمان وکیوم را میسر می سازد.                      

وکیوم عمودی مدل GSM-DZQ800L
۵۳,۵۰۰,۰۰۰ - ۵۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وکیوم عمودی جهت وکیوم انواع  بسته بندی های سنگین مواد غذایی از قبیل خشکبار ، قند، فرآورده های گوشتی ،…و کلیه  محصولاتی که نیاز به وکیوم و تزریقگاز دارند و به دلیل ابعاد بزرگ یا وزن سنگین امکان قرارگیری در دستگاه های  محفظه دار را ندارند مناسب می باشد. دستگاه وکیوم بدون محفظه چند کاره با تزریق گاز نه تنها می تواند عمل دوخت را به خوبی انجام دهد بلکه توانایی وکیوم  همراه با تزریق گاز را دارد. مزایای دستگاه وکیوم عمودی :  دستگاه وکیوم عمودی دارای میز کار قبل تنظیم و مجهز به رولیک جهت جا به جایی آسان محصول  است .  امکان تنظیم گاز به تنهایی در دستگاه وکیوم عمودی  وجود دارد.  دستگاه وکیوم عمودی دارای سیستم دوخت ۲ فک جهت پلاستیک های ضخیم می باشد .  این دستگاه دارای کمپرسور باد نصب شده در داخل دستگاه که نیازی به صرف هزینه برای تهیه کمپرسور ندارد.  چرخ های گردان ترمز دار جهت جا به جایی آسان دستگاه در وکیوم عمودی قرار داده شده است .  دستگاه وکیوم عمودی مجهز به کلید اضطراری جهت توقف عملکرد دستگاه در صورت بروز هرگونه مشکل در کارکرد دستگاه می باشد.                                            

وکیوم ایستاده مدل  GSM-DZ 410
۱۵,۴۰۰,۰۰۰ - ۱۷,۴۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه وکیوم تک کابین پایه دار جهت انجام همزمان وکیوم و درج تاریخ (به صورت حکی) برروی محصول مناسب می باشد و به طور گسترده در صنایع غذایی، دارویی و …استفاده می شود. دستگاه دارای بدنه استیل مقاوم می باشد و برای بسته بندی در صنایع غذایی، پزشکی، الکترونیک، قطعات صنعتی و….. مناسب می باشد.     در این دستگاه عمل وکیوم، دوخت، درج تاریخ، در یک مرحله انجام می گیرد. این دستگاه با انجام وکیوم از اکسیداسیون، کپک زدگی، فساد و مرطوب شدن محصول جلوگیری کرده و محصول را برای مدت طولانی تری، تازه و با کیفیت بهتر حفظ می کند. مزایای دستگاه وکیوم تک کابین پایه دار:     دستگاه وکیوم ایستاده دارای سیستم تزریق گاز جهت ماندگاری بیشتر محصول است. بدنه دستگاه وکیوم ایستاده از  استنلس استیل می باشد . دستگاه وکیوم ایستاده مجهز به سیستم کنترل پنل است. پمپ وکیوم مجهز به سیستم کنترل کیفیت که دمای دستگاه را از لحاظ جریان داشتن در محفظه ،تحت کنترل دارد در دستگاه وکیوم ایستاده  قرار داده شده است. دستگاه وکیوم ایستاده مجهز به سیستم تاریخزن حکی است.                                        

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل