فیلتر و دسته بندی‌ها
قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
نوع دارو
گیاهی
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

بیوهربال داروی گیاهی ویژه طیور

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

سوله و اسکلت فلزی
احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

ایمونوفین داروی گیاهی ویژه طیور

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

آنزوفین داروی گیاهی ویژه طیور

حداقل سفارش: 1 عدد

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

احراز هویت شده

احراز هویت شده

؟

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان داروهای طیور ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان داروهای طیور می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

با توجه به اینکه دارو برای پیشگیری و یا درمان است در زمان های خاصی نیاز به دادن دارو خواهد بود. برخی از داروهای تقویتی باید قبل از جفتگیری و یا در زمان تخم گیری استفاده شوند. با توجه به نوع داروی مورد نظرتان راهنمایی های لازم صورت خواهد گرفت.

خیر هر دارویی دستور خاص خود را دارد و برخی از آنها نیاز است که به صورت تزریقی وارد بدن طیور شوند.

 

خیر علاوه بر داروهای آنتی بیوتیک، ضد انگل ها، آنتی کوکسیدوز، ویتامین و کمک درمانی را نیز شامل می شود.

 

بیماری های زیادی در بین پرندگان وجود دارد که واگیردار هستند و درمان آنها علاوه بر سلامت طیور، سلامتی انسان و جلوگیری از آلودگی محیط زیست را به دنبال دارد. خریداری این داروها موجب کاهش ضررهای مالی بر اثر تلفات می شود.

داروهای طیور

اگر به پرورش و نگهداری طیور می پردازید باید بدانید که بیماری های مشترک زیادی بین آنها وجود دارد و لازم است با انواع داروهای طیور آشنایی داشته باشید. اینگونه مانع از بروز بیماری های ویروسی و باکتریایی در بین طیور خواهید شد و یا در صورت بروز بیماری، خیلی سریع برای درمان آنها اقدام خواهید کرد. این داروها را به صورت های مختلفی چون تزریق و یا وارد کردن در آب و غذای طیور می توان استفاده کرد.

داروهای طیور


با توجه به نوع مشکلی که در بین پرندگان و طیور رخ داده است داروی مورد نظر را می توانید خریداری نمایید. برای درمان طیور باید دوره درمان آن ها را کامل کنید و به همان طریق که برای هر دارو ذکر شده است، آن را استفاده نمایید. اگر می خواهید در پروش طیور تلفات نداشته باشید، باید با خرید داروهای مربوط به طیور به پیشگیری از بروز بیماری بپردازید و یا بیماری آنها را کنترل کنید.

خرید داروهای طیور

برای خرید انواع داروهای طیور به صورت اینترنتی و آنلاین می توانید اقدام کنید. انواع این داروها با توجه به مشکلی که طیور دارند قابل خریداری هستند. بسیاری از انواع این داروها به منظور پیشگیری و یا کاهش دادن عوارض واکسیناسیون استفاده می شوند و از تلف شدن آن ها جلوگیری می کنند. اگر نمی خواهید با تلف شدن طیوری که پرورش می دهید دچار ضررهای مالی شوید بهتر است با خرید داروهای مربوط به طیور به تقویت و درمان آنها بپردازید . در هر ساعتی از شبانه روز و در هر کجای ایران که باشید قادر به خرید اینترنتی از سایت ویترین نت خواهید بود. قیمت داروهای طیور نیز با توجه به نوع داروی انتخابی و مواردی از جمله کیفیت و تعداد آن برای هر محصول مشخص شده است.شما همچنین می توانید جهت خرید عمده داروهای طیور از این صفحه اقدام کنید.

لیست داروهای مربوط به طیور

آنتی بیوفین: این دارو زمانی استفاده می شود که طیور به بیماری های عفونی مبتلا شوند به خصوص وقتی که دستگاه گوارش آن ها دچار عفونت شده باشد.

آنزوفین: اگر طیور دچار مشکلات تنفسی بشوند این دارو علایم آن ها را بهبود می دهد و باعث می شود تنفس راحتی داشته باشند و اینگونه بیماری پیشرفت نکند.

آنزوفین اکسترا: برای اینکه طیور دچار التهاب و هم چنین عفونت های تنفسی نشوند از این دارو استفاده می شود. اگر طیور مبتلا به سینوزیت شوند نیز برای درمان از این دارو استفاده می کنند.

ایمونوفین: برای اینکه ایمنی گله افزایش پیدا کند و مانع از این شوند که به عفونت های ویروسی مبتلا شوند از این دارو استفاده خواهد شد.

برونکوفین: برای اینکه بیماری های تنفسی طیور مثل برونشیت را درمان کنند و یا از بروز آن پیشگیری نمایند، از این دارو استفاده خواهد شد.

برونکوفین پلاس: برای اینکه دستگاه تنفس طیور ضدعفونی شود از این دارو استفاده می شود. هم چنین این دارو عوارض واکسیناسیون را کم می کند و نوعی مسکن به شمار می آید.

بیوهربال: این دارو در زمان استرس ، اشتها را بالا می برد و نوعی محرک رشد محسوب می شود. هم چنین مانع از این می شود که باکتری های ایجاد کننده بیماری در بدن آنها زیاد شوند.

مایکوتوکسیفین: این دارو سیستم ایمنی را تقویت می کند و سموم قارچی را جذب می نماید. هم چنین مانع از این می شود که کپک و قارچ رشد نمایند.

ایمونوفین پلاس: این دارو از مشکلات تنفسی، بیماری ها باکتریایی و ویروسی پیشگیری می کند.

نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

02191001170

کاربر عزیز