ثبت نام تامین کنندگان ورود
ویترین نت
ثبت رایگان محصول
× در حال حاضر هیچ محصولی در این زیر دسته وجود ندارد.
دستگاه پرکن سس موشکی
۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پركن موشكی دارای 6 نازل پرکن با 2 فک سیل گذار و 2 هد سیل کن با 4 هد دربند مي باشد كه با سرعت 1800 ظرف در ساعت را پر مي كند.

دستگاه پرکن مایعات
۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پرکن مایعات جهت پرکردن روغن. عسل.ارده و... کاربرد دارد. دستگاه پرکن مایعات غلیظ یکی از دستگاه های پر مصرف در صنایع بسته بندی می باشد که جهت پر کردن مایعاتی با ویسکوزیته (غلظت) بالا به کار می رود .

دستگاه پرکن مایعات غلیظ
۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پرکن مایعات غلیظ یکی از دستگاه های پر مصرف در صنایع بسته بندی می باشد که جهت پر کردن مایعاتی با ویسکوزیته (غلظت) بالا به کار می رود . این سری از دستگاه های بسته بندی مایعات به دو صورت پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی و پرکن مایعات غلیظ پمپی طراحی و ساخته می شوند و معمولا از این دستگاه جهت پر کردن مایعاتی مانند روغن،ماست چکیده،گریس،عسل انواع شیره و  …  استفاده می شود .   دستگاه پرکن مایعات غلیظ سیلندر پیستونی :    دستگاه مایع مورد نظر را از طریق سیستم سیلندر پیستون از داخل مخزن کشیده و به داخل ظرف انتقال می دهد که نیروی این انتقال به صورت پنوماتیک و یا هیدرولیک می باشد.در صورت استفاده از سیستم پنوماتیک برای راه اندازی دستگاه پرکن مایعات غلیظ  نیاز به یک کمپرسور باد   جهت حرکت جک ها و اکچیتور ها می باشد.   دستگاه پرکن مایعات غلیظ پمپی :   مدل دیگری ازدستگاه  پرکن مایع غلیظ می باشد که توسط یک پمپ استیل کار می کند و سیستم سیلندر پیستون حذف میگردد.از معایب آن نسبت به پرکن سیلندر پیستونی سرعت کمتر تولید می باشد.   لازم به ذکر است که مایع به دو صورت نیمه غلیظ (روان) و غلیظ (غیر روان) تقسیم بندی میشوند که با توجه به غلظت و نوع مایع دستگاه پرکن مورد نظر توسط گروه صنعتی لانتان طراحی و ساخته می شود.  

دستگاه پرکن رنگ پلاستیک
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پرکن اتوماتیک رنگ پلاستیک دارای 2 نازل پرکن و2 دستگاه دربند برای رنگ های پلاستیک طراحی و ساخته شده است. دستگاه پرکن رنگ پلاستیک  قادر است ظروف 1 الی 20 کیلویی را پر و بسته بندی نماید. قابل ذکر است که شرکت نوبال صنعت دستگاه پرکن رنگ پلاستیک را با ظرفیت بالای 8.5 تن در ساعت را برای اولین بار در ایران ساخته است .

دستگاه تمام اتوماتیک پرکن رنگ با دربند
۶۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه تمام اتوماتیک پرکن رنگ با دربند NO S 4100مدرن ترین خط پرکن رنگ ربعی ، کیلو و گالن می باشد . این خط مجهزترین و مدرن ترین خط فول اتوماتیک پرکن رنگ، طراحی و ساخت شرکت نوبال صنعت می باشد. دستگاه تمام اتوماتیک پرکن رنگ با دربند شامل 4 نازل برای پرکردن رنگ است که 2 نازل مربوط به رنگ های سفید و 2 نازل برای رنگ های الوان است. همچنین دستگاه تمام اتوماتیک پرکن رنگ با دربند دارای 2 دستگاه دربند و 2 دستگاه نشانه زن می باشد و قادر است ظروف ربعی،کیلو و گالن را با سرعت و دقت بالا پر نماید.فیلم فوق درحال پرکردن ظروف گالن است.

دستگاه پرکن مواد رقیق و غلیظ
۷,۱۵۰,۰۰۰ تومان

وارد کننده مستقیم دستگاه های پرکن مایعات رقیق و غلیظ دستگاه های پرکن مواد مختلف موجود میباشد  

دستگاه پرکن مایعات رقیق و نیمه غلیظ
۱۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان

پرکن پنوماتیک روغن با مخزن مناسب برای خانه ، مغازه ، کارگاه و کارخانه  می باشد . دستگاه پرکن پنوماتیک روغن، آب میوه ، انواع مایع شوینده ، انواع ارده ، انواع کره ، دوغ ،شربت و غیره را پر میکند.     این دستگاه پر کن کاربری بسار آسان دارد .     پرکن پنوماتیک دارای تنظیمات اتومات و پدالی می باشد .     جنس این دستگاه پرکن تمام استیل است .     پر کن پنوماتیک مورد تایید وزارت بهداشت می باشد .     دستگاه پرکن پنوماتیک رومیزی می باشد و فضای کمی را اشغال میکند. پرکن پنوماتیک مناسب برای مغازه – کارگاه ها است.        

دستگاه پرکن رقیق و غلیظ دو نازل
۱۷,۷۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه های پرکن رقیق و غلیظ مناسب برای مایعات رقیق و غلیظ می باشد. پرکن های پنوماتیک نیز برای پرکردن مواد رقیق و غلیظ موجود می باشد. این دستگاه پر کن رقیق و غلیظ از نوع 2 نازل است.  

دستگاه پرکن و دربند 6 هد روتاری
۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پرکن 6 نازل سیلندر و پیستونی با تکنولوژی سروو موتور جهت پرکردن حجم 500 تا 5000 سی سی 15 الی 20 ظرف در دقیقه بوده و دقت ان بدلیل استفاده از تکنول.ژی سروو و تعبیه بال اسمرو برای نازل ها و پیستون ها و همچنین شکل گیری تک به تک قطعات دستگاه توسط ماشین های دقیق تراش و فرز cnc بسیار بالا می باشد و این امر باعث کاهش استهلاک دستگاه می شود. مصرف کم انرژی کاربرد بهینه در شرایظ مختلف آب و هوایی , دقت بالا و مجهز بودن سیستم تاج به سه زبان فارسی , انگلیسی  و عربی از دیگر مزایای این دستگاه می باشد . لازم به ذکر است در صورت درخواست مشتری دستگاه محهز به ماور GMP  خواهد شد .

دستگاه پرکن مایعات غلیظ
۳,۰۰۰,۰۰۰ - ۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دستگاه پرکن مایعات غلیظ برای مایعات غلیظ از جمله شیره ، سس ، کرم ، مربا ، عسل ، شربت های غلیظ و …. قابل استفاده می باشد بدنه دستگاه تمام استیل می باشد . سیستم دستگاه پنوماتیکی و مکانیکی می باشد .

صنعت سازان نام آور
ثبت و معرفی محصول در ویترین نت

جای شما در کنار تولیدکنندگان و تامین کنندگان معتبر ایرانی خالیست؟

معرفی رایگان محصول