× در حال حاضر هیچ محصولی در این دسته بندی وجود ندارد.
  • جدیدترین
  • پربازدیدترین
  • ارزان‌ترین
  • گران‌ترین
دستگاه جوانه ساز , دستگاه جوانه ساز
۶۲۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

در دستگاه جوانه سازی آبیاری به صورت اتومات انجام میشود . زمان مناسب  برای تولید جوانه با دستگاه جوانه سازی 3 روز است . از دستگاه جوانه سازی میتوان در منزل و یا مغازه و همچنین برای تولید سمنو که  از عصاره ی جوانه ی گندم و آرد بدست میاید استفاده کرد .  توسط دستگاه جوانه سازی میتوانید به سرعت جوانه تولید کنید و سپس توسط دستگاه عصاره گیر ،با استفاده از عصاره ی بدست آمده سمنو خود را تولید کنید. توسط دستگاه جوانه سازی شما میتوانید در تمامی فصل ها سمنو تولید کنید.. دستگاه جوانه سازی برای ایجاد کسب و کار جدید در منزل و یا مغازه ی شخصی مناسب می باشد . با توجه به اینکه سمنو دارای پروتئین زیادی میباشد ولی دارای چربی بسیار ناچیز است ،دستگاه جوانه سازی برای افرادی که رژیم لاغری دارند بسیار مناسب می باشد. با استفاده ازدستگاه جوانه سازی علاوه بر این موضوع که میتوان مواد اولیه برای تولید سمنو را ایجاد کرد ، میتوان جوانه های تولید شده را بسته بندی کرد  .      

آیا محصول مشابهی جهت فروش دارید؟ فروش محصولات خود را افزایش دهید
 به جمع فروشندگان این محصول بپیوندید
نیاز به مشاوره دارید؟ کارشناسان ما آماده پاسخگویی هستند.
 درخواست مشاوره
دستگاه جوانه ساز

معرفی دستگاه جوانه ساز

یکی از ماشین آلات تصفیه و آماده سازی مواد غذایی دستگاه جوانه ساز است که برای تولید انواع جوانه غلات و حبوبات بدون استفاده از ترکیبات شیمیایی و یا مواد نگهدارنده و به شکلی کاملا ارگانیک، به کار می رود.

برای داشتن جوانه مناسب غلات و حبوبات مختلف به طور متوسط باید بین پنج تا ده روز منتظر بمانید و بدین ترتیب زمان زیادی را برای داشتن جوانه باید صرف کنید.با استفاده از دستگاه جوانه ساز زمان انتظار برای داشتن جوانه ها کاهش می یابد و در زمان کمی می توانید جوانه های مورد نیاز خود را داشته باشید.

انواع دستگاه جوانه ساز

دستگاه جوانه ساز خانگی

جوانه ساز نیمه صنعتی

دستگاه جوانه ساز صنعتی

در صنایع غذایی آبیاری دستگاه جوانه ساز، عموما به صورت اتوماتیک انجام می‌شود.

مزایای دستگاه جوانه ساز

از این دستگاه می‌توان در تولید سمنو که از عصاره ی جوانه ی گندم و آرد است، استفاده کرد. از این جهت به آن دستگاه سمنو ساز نیز گفته می‌شود و دارای مزایای زیر است: 

صرفه جویی در مصرف آب و برق و سایر انرژی ها:

این دستگاه ها بسیار کم مصرف هستند و می توانند با مصرف بسیار کم انرژی جوانه ها را تولید کنند.

عدم نیاز به خاک، کود، آفت کش و سموم کشاورزی:

دستگاه جوانه ساز از ترکیبات شیمیایی ارگانیک به همراه تکنولوژی روز دنیا برای رشد سریع جوانه استفاده می کند و شما هیچ نیازی به استفاده از آب و کود، آب، سموم کشاورزی و دیگر افزودنی ها نخواهید داشت.

کنترل دقیق هوشمند بر روی شرایط محیطی و تولید:

شما می توانید از نزدیک و به شکل کامل تمامی مراحل رشد و برداشت جوانه ها را مشاهده و بر آن نظارت کنید. تمامی مراحل را خودتان و در کارگاه خود می توانید انجام دهید.

کاهش زمان برداشت محصول:

اصلی ترین دلیل استفاده از دستگاه جوانه ساز کاهش زمان برداشت جوانه ها است. این دستگاه بسته به نوع بذر استفاده شده می تواند مدت برداشت محصول را به میزان چشم گیری کاهش دهد.

کاربردهای جوانه های تولید شده توسط دستگاه جوانه ساز

• استفاده جهت پخت سمنو
• استفاده در انواع سالاد، سوپ، پوره و ساندویچ
• استفاده جهت رشد سبزه عید
• استفاده در صنایع دام و طیور برای غذای دام و طیور
• استفاده در ماسک های زیبایی پوست

شهر تامین کننده
02144158569

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل