معرفی گروه تجاری قهوه هونام

  • عضو ویژه از سال 1398

هونام یک راه حل همه جانبه برای تهیه قهوه است. مشتریان ما، چه روزانه و چه سالانه به قهوه احتیاج داشته باشند، دیگر نیازی به سروکار داشتن با تامین کنندگان متعدد و مختلف نخواهند داشت. چرا که هونام به صورت همه جانبه از صفر تا صد در خدمت مشتریان خود است. ما به صورت تمام و کمال از طریق دوره های آموزشی مجاز و شناخته شده، مشغول کمک کردن به دوستداران قهوه هستیم. هونام جایی است که فراگیران و بازدیدکنندگان ما، می توانند روست کردن دانه های قهوه را از نزدیک مشاهده کنند. محل رست دانه قهوه ی ما، در تنها شهرک صنعتی واقع در تهران، شهرک صنعتی کاوه انجام می شود. خوشبختانه ارتباط ما با بهترین مزارع و تامین کنندگان قهوه دنیا، باعث شده است به با کیفیت ترین دانه های قهوه دست پیدا کنیم که به وسیله دستگاه «پروبت» رست می شوند. ما خوشحالیم که توانایی خود را در ارائه خدمات کامل به مشتریان خود اعلام می کنیم. مشتریان ما چه به قهوه خام احتیاج داشته باشند و چه قهوه ی روست شده، ما اینجا هستیم که برای آن ها خدمات لازم را فراهم کنیم. شکل گیری شرکت هونام از جایی شروع شد که تیم جوان ما با تکیه بر حداکثر تلاش و دانش به روز خود، تصمیم گرفت که بر توانمندی و نیروی جوان خود تکیه کرده و همکاری خود را با جوانان این مرز و بوم اعلام کند. با توجه به جوان بودن این صنعت در کشور عزیزمان ایران، هونام به کار گیری نیروهای جوان، تحصیلکرده و پر انرژی را با هدف اشتغال زایی در الگوی کار خود قرار داده است. گروه تجاری هونام افتخار می کند که در صنعت قهوه ایران پیشگام است و بیش از 12 سال با نام تجاری ” بن کفه پارس ” تجربه حضور در بازار قهوه ایران را دارد. ما همه امکانات لازم را در اختیار داریم تا بتوانیم به مشتریان خود بهترین و استثنایی ترین خدمات را ارائه بدهیم. شعار ما این است: قهوه بهتر از خدمات، و خدمات بهتر از قهوه بیشتر

دستگاه سمپل رستر مدل Sample Pro 100
۳,۶۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه سمپل رستر مدل Sample Pro 100 ایده آل برای تضمین کیفیت قهوه در آزمایشگاه ها، برای نمایش رست و اهداف آموزشی در کافی شاپ و همچنین لذت بردن از قهوه تازه در منزل می باشد. کوره مخصوص سمپل رستر این اجازه را به شما می دهد که دمای لازم و یکنواختی برای ظرفیت های 80 تا 100 گرم داشته باشید. به طور کلی دستگاه سمپل رستر انتخابی مناسب برای صادرکنندگان، واردکنندگان، معامله گران و رسترهای حرفه ای بوده که با کمک آن می توانند کیفیت نمونه های خود را بررسی نمایند. این دستگاه ها شبیه سازی شده از ماشین آلات صنعتی سری CraftMaster می باشد و درام جامد آن آماده است تا به شما در هنر رست کمک کند. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"      

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM30
۴۰,۰۷۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM30 : شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد. سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در دستگاه رست قهوه مدل  70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد. از ویژگی کلی این دستگاه ها می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM12
۲۲,۷۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM12 : شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد. سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در این دستگاه ها 70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد.از ویژگی کلی این دستگاه ها می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"  

چای دستچین بهاره لاهیجان
۲۴,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 10 بسته

بیش از 80 درصد چای دستچین بهاره لاهیجان از سر گل بوته چای تشکیل شده (مابقی قلم و ساقه بوته چای است) و به این علت عطر و طعم فوق العاده ای دارد که از این حیث، جایگاه پر فروش ترین نوع چای ایرانی در بین هموطنان عزیزمان را بدست آورده است. این محصول کاملا طبیعی بوده و عاری از هرگونه افزودنی و رنگدانه های شیمیایی و مصنوعی می باشد. این نوع چای از آنجا که خواص طبی و دارویی فراوان دارد به آن ممتاز می گویند. پس از نوشیدن چای دستچین بهاره لاهیجان یک فنجان از این چای آرامش جسمانی به سراغ شما آمده و موجب رفع خستگی و کوبیدگی و ایجاد نشاط در بدن می گردد. چای دستچین لاهیجان یکی از انواع اصیل چای ایرانی است. این چای محصولی خالص، غنی و با کیفیت است که بیشترین طرفدار را در بین خریداران چای ایرانی دارد. مزه گس و عطر و طعم فوق العاده ی آن یکی از دلایل شهرت آن می باشد. این برگ های چای با بالاترین کیفیت و سلامت تولید شده اند و شما می توانید از هم اکنون طعم استثنایی چای لاهیجان را امتحان کنید.    

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6
۱۵,۱۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6  :  سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6 70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد. از ویژگی کلی دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM6 می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد. "تمامی قیمت ها به دلار می باشد"  

دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM2
۸,۶۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

از ویژگی کلی دستگاه رست قهوه مدل CraftMaster CM2 می توان به قاب جلوی دستگاه که تماما از جنس چدن ساخته شده اشاره کرد. این قاب هدایت حرارت را در طول فرآیند امکان پذیر می سازد. سری دستگاه های craftMaster به طور مخصوص برای رست قهوه در حالت اسپرسو طراحی گشته است و می تواند در مدت زمان های طولانی کار رست را برای شما انجام دهد. این سری از دستگاه ها برای مقاصد تجاری مناسب بوده و با آن می توان انواع رست در بهترین کیفیت را ارائه داد که مورد پسند کافی شاپ ها و شرکت های تجاری می باشد. در این دستگاه رست قهوه 70 الی 80 درصد انتقال گرما برای فرآیند رست از طریق اشعه و حرارت انجام می پزیرد و 20 الی 30 درصد نیز از طریق تنظیمات جریان هوای هدایت شده می باشد. شرکت COFEE PRO DIRECT یکی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید دستگاه های رست قهوه و تجهیزات بررسی کیفیت قهوه می باشد. هدف این شرکت توسعه دستگاه ها و تجهیزات رست قهوه برای رسیدن به قهوه های با کیفیت اسپشالیتی (SPECIAL COFFEE) می باشد.  

دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 60V
۴,۴۵۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

به طور سنتی و کلاسیک ، تکرار فرآیند پمپ فشار پس از 9 بار میتوانست طعم و روغن قهوه را برای تهیه اسپرسو آماده سازی کند. اما اکنون دستگاه R60V با یک سیستم پروفیل فشار منحصر به فرد ، امکان افزایش بیشتر فنجان را با توانایی تنظیم پمپ فشار فراهم می آورد. سیستم هوشمند دستگاه اسپرسو ساز Rocket مدل R 60V در پروفیل موتوری اسپرسو با استفاده از یک روش پنج مرحله ای این امکان را می دهد که استخراج به فواصل زمانی مختلف تقسیم بندی شود. هر کدام از این فواصل باعث یک فشار متفاوت برنامه ریزی شده در بالا یا پایین پمپ می شود و بسته به نوع قهوه طعم و عطرهای بی نظیری برای شما خلق می کند. یکی از قابلیت های منحصر به فرد این سری از دستگاه ها جعبه ارتباطی راکت می باشد. این جعبه به شما اجازه می دهد تا تنظیمات را از طریق یک سیستم کنترل از راه دور یا وای فای مشاهده نمایید که دما ، فشار و زمان استخراج را در به طور واقعی نشان می دهد. برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 60V : - دیگ بخار دوگانه - سیستم کنترل PID - آپشن پمپ چرخشی - مخزن آب 2.5 لیتری یا اتصال مستقیم آب - استیل ضد زنگ کامل - دارای تایمر شات - پایه قابل تنظیم ارتفاع - دارای بخش ارتباطات راکت " تمامی قیمت دستگاه ها به یورو می باشد"  

دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58
۲,۸۷۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58 :  به طور سنتی و کلاسیک ، تکرار فرآیند پمپ فشار پس از 9 بار میتوانست طعم و روغن قهوه را برای تهیه اسپرسو آماده سازی کند. اما اکنون دستگاه R 58 با یک سیستم پروفیل فشار منحصر به فرد ، امکان افزایش بیشتر فنجان را با توانایی تنظیم پمپ فشار فراهم می آورد. دیگ های فشار دوگانه که با فناوری PID کنترل می شوند به صورت مستقل عمل می کنند و این امر موجب استخراج بهیه اسپرسو از هر نوع قهوه با هر نوع رستی شود. فناوری PID به معنای تنظیم دقیق درجه حرارت گروپ و ثبات بی نظیر سطح دما است. پمپ چرخشی دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58 به همراه مخزن آب مجزا ، کار با این دستگاه را ساده کرده است. البته کار به همین جا هم ختم نمی شود و اگر شما یک باریستا با مصارف بالا هستید این امکان برای شما فرآهم است که پمپ را مستقیم به شیر آب وصل نمایید. همچنین عملکرد این دستگاه از جعبه ارتباطات راکت کنترل می شود که در یک سمت دستگاه قرار دارد. شما می توانید برای راحتی کار این بخش را جدا کنید! برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل R 58: - دیگ بخار دوگانه - سیستم کنترل PID - آپشن پمپ چرخشی - مخزن آب 2.5 لیتری با قابلیت اتصال مستقیم آب - استیل ضد زنگ کامل - دارای تایمر شات - پایه قابل تنظیم ارتفاع "قیمت تمامی دستگاه ها به یورو می باشد"  

دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R مدل Giotto
۲,۳۸۸ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

ویژگی های گرفته شده از محدوده ماشین آلات اسپرسو ساز تجاری در سطح جهان، ما را به تکنولوژی به نام Evoluzione می رساند. این سری از دستگاه ها به طور تخصصی طراحی شده است که به طور معمول فقط در اسپرسو سازهای صنعتی یافت می شوند. اکنون با سیستم کنترل دمای PID ، دیگ های عایق شده و صفحات 9 میلی متری دیگ ها و دیواره ها ، دما ثابت مانده و کنترل دما نیز ساده تر می شود. استفاده از یک پمپ چرخشی در دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R باعث عملکرد آرام و در عین حال قوی می شود و به کاربر اجازه می دهد تا آب دستگاه را از مخزن داخلی تامین نماید یا آن را مستقیم به لوله کشی شهری وصل کند. این سری از دستگاه های شرکت راکت در دو سبک Giotto یا Mozzafiato ارائه می شود. تفاوت این دو مدل فقط در ساختار ظاهری بوده و تمام اجزا و قابلیت های آنها یکسان می باشند. برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R  : - دیگ بخار طراحی شده - سیستم کنترل PID جهت ثابت نگه داشتن دما - پمپ چرخشی با اندازه کامل - مخزن آب 2.5 لیتری با قابلیت اتصال مستقیم آب - استیل ضد زنگ کامل - پایه قابل تنظیم ارتفاع مدل های دیگر دستگاه اسپرسو ساز دستی سری Evoluzione-R: مدل Giotto : - اندازه دستگاه : طول : 44 cm – عرض : 31 cm – ارتفاع : 38.5 cm - وزن : 27.8 کیلوگرم مدل Mozzafiato : - اندازه دستگاه : طول : 42.5 cm – عرض: 40 cm – ارتفاع : 28 cm - وزن : 30.2 کیلوگرم " قیمت تمامی دستگاه ها به یورو می باشد"  

دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل Appartamento
۱,۶۲۵ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه Appartamento یک دستگاه جمع و جور و در عین حال حرفه ای می باشد که برای محیط های کوچک طراحی شده است. مهندسان شرکت Rocket ، چیدمان اجزای داخلی را بهینه سازی کرده و به صورت شگفت انگیزی بر کیفیت دستگاه افزوده اند. استفاده از یک پمپ چرخشی باعث عملکرد آرام و در عین حال قوی می شود و به کاربر اجازه می دهد تا آب دستگاه را از مخزن داخلی تامین نماید یا آن را مستقیم به لوله کشی شهری وصل کند. برخی دیگر از ویژگی های دستگاه اسپرسو ساز دستی مدل Appartamento : - دیگ بخار طراحی شده با ظرفیت 1.8 لیتر - دارای پمپ لرزش - مخزن آب 2.5 لیتری - استیل ضد زنگ کامل " قیمت تمامی دستگاه ها به یورو می باشد"  

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 مدل دو گروپ
۱۰,۳۱۳ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 : جستجو برای تهیه یک اسپرسوی حرفه ای تلاش بی پایانی است. مهندسان Rocket در طراحی اسپرسو ساز R 9 تمام تلاش خود را برای افزایش ثبات دمای آب با استفاده از سیستم کنترل PID در چند دیگ بخار زد زنگ به کار گرفته اند. تکنولوژی ” مبدل فشار ” برای کاهش زمان بازیابی فشار بخار مورد استفاده قرار گرفته است. این موضوع در کافه هایی با حجم بالا بسیار مهم بوده و به همین دلیل سری R 9 از این تکنولوژی فوق العاده بی بهره نمانده است . از لحاظ زیبایی تفاوت هایی وجود دارد که دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 از دیگر دستگاه های موجود در بازار مجزا می شود. یکی از این زیبایی ها قابلیت تنظیم ارتفاع دستگاه بوده که امکان تعامل بهتر باریستا با دستگاه را به دنبال دارد. این سری از دستگاه ها دارای نمایشگر دیجیتال بوده که امکان تنظیم درجه حرارت دیگ های بخار با دقت 0.1 درجه سانتیگراد و همچنین تنظیم تایمر شات را دارد. این سری از دستگاه ها در سه مدل 2 گروپ 3 گروه و 4 گروه ساخته شده است. مدل های دستگاه اسپرسو ساز صنعتی راکت سری R9 : مدل دو گروپ : - تکنولوژی : دیگ بخار چندگانه - بخش کنترل : تمام اتوماتیک - حجم دیگ بخار قهوه : 2 عدد 1.9 لیتری/حجم دیگ بخار اصلی : 9 لیتریگ - قدرت : 5.9 KW - اندازه دستگاه : طول : 76 cm – عرض : 59 cm – ارتفاع : 49.7 cm مدل سه گروپ : تکنولوژی : دیگ بخار چندگانه بخش کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار قهوه : 3 عدد 1.9 لیتری حجم دیگ بخار اصلی : 12 لیتری قدرت : 7.7 KW اندازه دستگاه : طول : 98 cm – عرض : 59 cm – ارتفاع : 49.7 cm "قیمت 3 گروپ این کالا 2000 دلار به قیمت اصلی اضافه می گردد" مدل چهار گروپ : تکنولوژی : دیگ بخار چندگانه بخش کنترل : تمام اتوماتیک حجم دیگ بخار قهوه : 4 عدد 1.9 لیتری حجم دیگ بخار اصلی : 12 لیتری قدرت : 8.9 KW اندازه دستگاه : طول : 120 cm – عرض : 59 cm – ارتفاع : 49.7 cm "قیمت 4 گروپ این کالا 6437 دلار به قیمت اصلی اضافه می گردد" "تمامی قیمت این دستگاه ها به یورو می باشد"

اسپرسو ساز خانگی راکت سری Type V مدل  Giotto Type V
۲,۰۶۳ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اسپرسو ساز خانگی راکت سری Type V در دو سبک مختلف ارائه شده و این دو سبک فقط در شکل ظاهری تفاوت دارند و اجزای داخلی دستگاه یکسان می باشد. هر دو دستگاه از تکنولوژی کنترل دمای PID پیروی می کنند. تکنولوژی کنترل دمای PID با استفاده از 4 سیگنال مختلف پارامتری ، گرمای ثابتی را ایجاد کرده و باعث بهینه سازی نتایج قهوه در فنجان می شود. یک نمایشگر درجه حرارت قابل تنظیم، کاربر را قادر می سازد تا دمای مختلفی را برای انواع قهوه تنظیم نماید و بر اساس نوع قهوه و سبک رست ، دما و فشار آب را تنظیم نماید. دو مدل Giotto و Mozzafiato از سری دستگاه های Type V به کمک شما می آید و تمام نیاز های شما را بر آورده می سازد تا برای تهیه یک اسپرسو حرفه ای در منزل خود نیاز به وسایل متعددی نداشته باشید. مدل Giotto Type V : - سیستم مشخصات فشار : ندارد - سیستم کنترل فشار PID : دارد - سیستم اتصال مستقیم آب : ندارد - مخزن با حجم نگه دارنده آب : دارد - حجم مخزن دیگ بخار : 1.80 لیتر - قدرت : 1200 وات - اندازه دستگاه : طول : 33.5 cm – عرض : 40 cm – ارتفاع : 42 cm - وزن : 23 کیلوگرم مدل Mozzafiato Type V : سیستم مشخصات فشار : ندارد سیستم کنترل فشار PID : دارد سیستم اتصال مستقیم آب : ندارد مخزن با حجم نگه دارنده آب : دارد حجم مخزن دیگ بخار : 1.80 لیتر قدرت : 1200 وات اندازه دستگاه : طول : 28 cm – عرض : 40 cm – ارتفاع : 42.5 cm وزن : 25.4 کیلوگرم "قیمت تمامی دستگاه ها به یورو می باشد"  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

کیا بیاتکیا بیات
مدیر اجرایی ای تی و دیجیتال مارکتینگ

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل