شرکت سام آرین ماشینمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس
لندلولر مکانیکی دارای جک هیدرولیک
۱۶,۵۰۰,۰۰۰-۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

لندلولر مکانیکی دارای جک هیدرولیکی با تیغه های بین 3 تا 5 متری با قابلیت متحرک و ثابت کردن تولید میشود . ماشین دارای دارایی لاستیک های ترکیه ای است. در تیغه های 4 متری به بالا تیغه ها حالت تاشونده می باشد .ارتفاع تیغه ها 60 سانتیمتر می باشد. طول دستگاه از 6 متر تا 8 متر است. دستگاه ها متناسب با توان از 60 اسب بخار تا 200 اسب بخار می باشد.

سوپر چیزل یا خاکورزی حفاظتی زیر سطحی
۱۱,۸۰۰,۰۰۰-۲۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سوپر چیزل یا خاکورزی حفاظتی زیر سطحی یکی از انواع سوپر چیزل است ، در کل این دستگاه انواع مختلفی دارد که هر حالت مخصوص انجام کاری است : حالت شخم حالت علف بری حالت کولتیواتور حالت خاکورزی حفاظتی حالت خاکورزی در تمام عمق کشاورزان می توانند با توجه به نیاز خود باله ها را در عمق های مختلف دستگاه سوپر چیزل نصب کند. چیزل های معمولی بایستی در زمین هایی کار کنند که خاک کاملا خشک باشد اما سوپر چیزل سام آرین ماشین با طراحی خاصی که دارد قابلیت کار در زمین های مرطوب را هم دارد البته رطوبت خاک  بایستی در حد گاورو باشد. ویژگی ها : دارای گرید A در تولید و مونتژ از شرکت Agromaster دارای پوشش رنگ الکترواستاتیک مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی شنک ها و اتصالات شنک ها به شاسی از جنس فولادck45 و به روش ریخته گری با مقطع تقویت شده دارای تیغه های خاکورزی جانبی از جنس فولاد ضد سایش جهت خاکورزی به صورت حفاظتی جهت قطع ریشه علف های هرز و خاکورزی زیرسطحی دارای فیوز مکانیکی جهت حفاظت شنک ها در برخورد با اجسام سخت دارای سیستم مدرن تنظیم فشار غلطک بر روی خاک و تنظیم عمق کار کلیه جوش ها با استفاده از روش مدرن جوشکاری میکس

گاوآهن برگردان دار یک طرفه سری 12 اینچ
۱۰,۳۰۰,۰۰۰-۱۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

گاوآهن برگردان دار یک طرفه سری 12 اینچ سام آرین ماشین برگرفته از تکنولوژی ساخت و طراحی روز دنیا و طراحی مشابه دستگاه های اروپایی هست که دارای چرخ تثبیت عمق است و قسمت سوک که قطعه سایشی هست دارای سرسوک هست که از لحاظ قیمتی برای مصرف کننده مناسب تر است و زمان مصرف شدن سرسوک نیازی به تعویض کامل سوک ندارد . خاک برگردان ها دارای طراحی خاص و منحصر به فردی هستند که کار خاک برگردانی رو کامل انجام می دهد و زمان شخم به تراکتور فشاری وارد نمیکند .

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

تماس با فروشنده

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل