پیشرو صنعت سمیاریمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی پیشرو صنعت سمیاری

پیشرو صنعت سمیاری با بیش از 14 سال تجربه در زمینه طراحی و ساخت ماشین آلات خشک کن همواره در این عرصه پیشگام بوده و توانسته بیش از 500 کارآفرینی و اشغال در کشور ایجاد نمایید که تبدیل به برند های مطرح کشور نیز نموده است. پیشرو صنعت سمیاری فقط یک تولیدکننده دستگاه خشک کن نیست بلکه ما یک مشاور و همراه شما هستیم تا تولید شما تبدیل به فروش سودآوری برای شما شود. بیشتر

 اسلایسر تایوانی bs 500
۱۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اسلایسر تایوانی bs 500 مناسب برای برش انواع میوه حتی میوه های بسیار نرم مانند خرمالو و دیگر صیفی جات مانند گوجه و خیار و... می باشد. ظرفیت دستگاه اسلایسر 500 کیلو در ساعت است . دارای تیغه های بسیار محکم و برنده می باشد و تعداد تیغه  6 عدد به صورت ورقه ورقه – خلال و حبه ای است . جنس بدنه اسلایسراز آلمینیوم است . پایه دستگاه نیز قابل تنظیم می باشد.

دستگاه هسته گیر صنعتی تک نازل
۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

یکی از مهمترین ماشین آلات در خط فرآوری و تولیدی محصولات مرتبط با سبزیجات و میوه جات و سایر محصولات مرتبط دستگاه هسته‌ گیر میوه می باشد. از آنجایی که این دستگاه وظیفه ی جداسازی هسته از میوه جات هسته دار را برعهده دارد در ابعاد و ظرفیت های مختلف تولید می گردد. دستگاه هسته‌ گیر میوه به لحاظ کارکرد ، دارای سیستم نیروی گریز از مرکز بوده و با ایجاد نیروی گرانش باعث جداسازی هسته از میوه گردیده و در ابعاد و سایزهای مختلف می باشد و در انواع و ظرفیت های مختلف دارای سرعت متناسب با محصول می باشد. هسته گیر صنعتی تک نازل قابلیت گرفتن هسته، بدون ضربه و آسیب به بافت را برای میوه هایی مانند خرما ، آلبالو ، زردآلو ، گیلاس ، زیتون و … به غیر از به را دارد . این دستگاه هسته‌ گیر میوه مجهز به سیستم جداسازی هسته های جداشده از دستگاه در محصولات تولیدی بوده و در انواع خطوط صنایع غذایی کاربرد فراوانی دارد. دستگاه از قسمت ورودي، استوانه هسته گيري ، مخزن جمع آوري پوره خرما و نيز مخزن جداگانه جمع آوري هسته و کلاهک تشکيل شده است و بدون پمپ می باشد.. جنس دستگاه هسته گیری از فولاد ضد رنگ و پلاستيک مخصوص مواد غذايي می باشد .  

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات با ورودی ۵۰۰ کیلوگرم
۷,۵۰۰,۰۰۰- ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

سیستم دستگاه خشک کن با ورودی ۵۰۰ کیلوگرم تمام اتوماتیک می باشد . دستگاه دارای مشعل ایران رادیاتور بزرگ است. دستگاه خشک کن دارای ۶ واگن کالسکه ای  ورنگ دستگاه الکترو استاتیک می باشد . عایق دستگاه از پشم سنگ دو جداره می باشد . خشک کن با ورودی 500 کیلوگرم دارای سیستم تثبیت دما و رطوبت اتوماتیک می باشد .    

پوست کن صنعتی میوه
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

پوست کن صنعتی میوه دارای بدنه ای با دوام و طول عمر بالا ، سرعت پوست گیری مناسب و کارایی خوب ،  کارکرد ایمن و بدون خطر می باشد . از این دستگاه برای پوست گیری انواع میوه  استفاده میشود . امکان تنظیم ضخامت تیغه برش در پوست کن صنعتی میوه وجود دارد . جنس بدنه پوست کن از پلاستیک و دارای ظرفیت پوست کندن 4 عدد در هر دقیقه می باشد .  منبع تغذیه دستگاه تک فاز است .                                                                                                                                                                                        

اسلایسر تایوانی bs 300
۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

اسلایسر تایوانی bs 300 مناسب برای برش انواع میوه حتی میوه های بسیار نرم مانند خرمالو و دیگر صیفی جات مانند گوجه و خیار و... می باشد. دستگاه اسلایسر دارای ظرفیت اسلایس 300 کیلو محصول در ساعت است . تعداد تیغه دستگاه 5 عدد (ورقه ورقه – خلال و حبه ای) و تیغه هایی بسیار محکم و برنده می باشد . جنس بدنه دستگاه از آلمینیوم است . پایه دستگاه قابل تنظیم می باشد.  

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات با ورودی ۵۰ کیلو گرم
۷,۵۰۰,۰۰۰- ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات با ورودی ۵۰ کیلو گرم عرضه میشود . دستگاه مجهز به سیستم تثبیت کننده دما و رطوبت و سیرکولاسیون می باشد . رنگ بدنه دستگاه الکترواستاتیک دو جداره و نوع عایق ، پشم سنگ است . برق مصرفی تکفاز و مصرف آن پایین می باشد  .  

دستگاه خشک کن میوه و سبزیجات با ظرفیت 50 کیلویی
۷,۵۰۰,۰۰۰ - ۲۵۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه خشک میوه و سبزیجات برای انواع سبزیجات و میوه ها نیز قابل استفاده می باشد . دستگاه های خشک کن میوه و سبزی که برای مصارف خانگی و صنعتی کاربرد دارند ، با خشک کردن محصول باعث افزایش ماندگاری محصول نهایی و کاهش رطوبت می شود فرایند خشک کردن مواد غذایی تا حدی انجام می شود که رشد میکروبی و واکنش های شیمیایی را محدود کند. ظرفیت دستگاه از 50 کیلویی تا 5 تن می باشد .    

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل