فیلتر و دسته بندی‌ها
نوع عضویت
نوع عضویت

عضو ویژه طلایی

قیمت (تومان)

فقط کالاهای موجود
استان های تامین کننده
اردبیل
ظرفیت (عدد)
126 عدد
168 عدد
210 عدد
252 عدد
336 عدد
504 عدد
672 عدد
840 عدد
1008 عدد
1850 عدد
2016 عدد
تعداد هچر (عدد)
1 عدد
2 عدد
3 عدد
4 عدد
5 عدد
11 عدد
40 عدد
126 عدد
210 عدد
تعداد ستر (عدد)
2 عدد
3 عدد
4 عدد
5 عدد
6 عدد
8 عدد
11 عدد
12 عدد
16 عدد
20 عدد
126 عدد
210 عدد
دستگاه جوجه کشی 210 تایی مدل DQ50SH

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی 420 تایی مدل DQ100SH

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی 588 تایی DQ150SH

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

سوله و اسکلت فلزی
دستگاه جوجه کشی 924 تای مدل DQ170SH

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی 1850 تایی مدل DQ200SH

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی شترمرغ 64 تایی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی شترمرغ 24 تایی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی شترمرغ 16 تایی

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی 840 تایی مدل درنا

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی 672 تایی مدل درنا

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

دستگاه جوجه کشی 336 تایی مدل درنا

حداقل سفارش: 1 دستگاه

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

احراز هویت نشده

احراز هویت نشده

?

پرسش های متداول

خریداران می توانند در بازار اینترنتی ویترین نت با ثبت درخواست خرید و یا تماس مستقیم با تعداد زیادی از تامین کنندگان دستگاه جوجه کشی صنعتی ارتباط برقرار کنند.

با جست و جو در میان هزاران محصول و پس از گفت وگوی مستقیم با تامین کنندگان دستگاه جوجه کشی صنعتی می توانید سفارش خرید خود را به روش مستقیم و یا از طریق خرید امن ویترین نت ثبت کنید.

دستگاه جوجه کشی صنعتی

یکی از دستگاه‌هایی که در یک واحد تولیدی مثل مرغداری به کار گرفته می‌شود، دستگاه جوجه کشی نام دارد. این دستگاه در دو نوع کلی خانگی و صنعتی به تولید می‌رسد که نوع صنعتی برای واحدهای بزرگ و متوسط کاربردی‌تر است و موجب افزایش سرعت راندمان جوجه کشی می‌شود. اما دستگاه جوجه کشی صنعتی باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ ظرفیت آن چقدر است و چگونه کار می‌کند؟ با ویترین نت تا انتها همراه باشید تا به صورت دقیق به این موضوعات بپردازیم و شما را با نوع صنعتی ماشین های جوجه کشی آشنا سازیم.

دستگاه جوجه کشی صنعتی

دستگاه جوجه کشی که با نام ماشین جوجه کشی، انکوباتور و دستگاه جوجه آوری نیز شناخته می‌شود، دستگاهی است که با فراهم آوردن شرایط محیطی مناسب، تخم مرغ‌های نطفه‌دار را به جوجه تبدیل کند. در واقع ماشین های جوجه کشی، شبیه ساز مرغ مادر برای پرندگان مختلف هستند و با نگهداری و پرورش تخم‌ها، آن‌ها را به جوجه بدل می‌سازند. دما، رطوبت، چرخش مداوم تخم‌ها و تهویه هوای درون و سایر عوامل تاثیرگذار و صد البته مورد نیاز برای تبدیل تخم به جوجه توسط دستگاه جوجه‌کشی تامین می‌شوند.نوع صنعتی این دستگاه در ظرفیت‌های چند صد عددی تا چند هزارتایی طراحی و به بازار عرضه می‌شود و شما باید بر حسب نیاز کسب و کارتان دستگاه مناسب را خریداری نمایید.

ویژگی‌های دستگاه جوجه کشی صنعتی:

دستگاه‌های صنعتی جوجه کشی به دلیل این که در محیط‌های بزرگ و صنعتی‌تر به کار گرفته می‌شوند، باید برخی خصوصیات و ویژگی‌هایی هم داشته باشند تا بتوانند متناسب با سطح راندمان کاری شما عمل کنند. برخی از این ویژگی‌ها عبارتند از:

 • بدنه مقاوم و مستحکم:

یک ماشین جوجه کشی صنعتی باید بدنه مقاوم و مستحکمی داشته باشد. بدنه مستحکم موجب خواهد شد تا طول عمر دستگاه شما در محیطی که از آن استفاده می‌کنید، بالا رود.

 • کیفت ساخت بسیار بالا:

یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند در فرایند تبدیل تخم نطفه‌دار به جوجه تاثیر گذار باشد، کیفیت ساخت دستگاه و ماشینی است که برای این امر به کار می‌گیرید. دستگاه جوجه کشی صنعتی باکیفیت می‌تواند حجم تلفات شما را کاهش داده و موجب شود تا سود بیشتری به دست آورید.

 • طراحی صنعتی و مناسب:

معمولا یکی از تفاوت‌های اصلی دستگاه های جوجه کشی صنعتی با خانگی، نوع و زبان طراحی آن‌هاست. به این صورت که در نوع خانگی این نوع تجهیزات معمولا طراحی ظریف‌تری به کار گرفته می‌شود، اما در نوع صنعتی به هیچ وجه چنین نباید باشد، چرا که راندمان و سرعت کار شما را به شدت پایین می‌آورد.

 • ظرفیت مناسب:

دستگاه‌های جوجه کشی صنعتی ظرفیت بسیار بیشتر نسبت به نوع خانگی دارند. به عنوان مثال نوع خانگی این ماشین‌ها به زحمت به 200 عدد می‌رسد، اما در نوع صنعتی ظرفیت دستگاه از چند صد عدد شروع شده و تا چند هزار عدد نیز می‌رسد.

 • سادگی کار و سهولت در استفاده:

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم یک دستگاه جوجه کشی صنعتی، سهولت استفاده و سادگی کار کردن با آن است. ممکن است دستگاه شما در پاسی از شب دچار مشکل شود، اگر نتوانید سریعا آن را برطرف کنید، بدون شک متضرر خواهید شد. پس توجه نمایید که دستگاه انتخابی شما به گونه‌ای باشد که به سادگی از آن استفاده کرده و حتی خودتان بتوانید به سرویس آن بپردازید.

ظرفیت ماشین جوجه کشی صنعتی:

همان طور که گفتیم، یکی از تفاوت‌های اصلی بین دستگاه‌های جوجه کشی صنعتی با خانگی، میزان ظرفیتی است که برای جا دادن تخم‌ها در درون خود دارند. معمولا ظرفیت دستگاه های جوجه کشی صنعتی از چند صد عدد به بالاست. برخی از این دستگاه های جوجه کشی صنعتی بزرگ می‌توانند حتی تا 6000 عدد تخم را در خود پرورش داده و تبدیل به جوجه کنند. البته دستگاه‌های صنعتی جوجه کشی در ظرفیت‌های دیگری نیز موجود هستند، مثل: 600 تخم، 800 تخم، 1000 تخم و ... . نیازی که شما از خرید این دستگاه‌ها دارید، می‌تواند در انتخاب دستگاه جوجه کشی صنعتی بسیار تاثیر گذار باشد.

طرز کار دستگاه جوجه کشی صنعتی:

دما، رطوبت، چرخش مداوم تخم‌ها و تهویه هوای درون به عنوان ۴ فاکتور اصلی جهت تبدیل تخم به جوجه محسوب می‌شوند. دستگاه‌های جوجه کشی نیز از اجزای مختلفی ساخته شده‌اند تا بتوانند این موارد و و دیگر شروط مورد نیاز جهت تبدیل تخم به جوجه را ایجاد نمایند. به صورت کلی دستگاه های جوجه کشی صنعتی دارای سینی‌هایی هستند که تخم‌ها روی آن‌ها قرار داده می‌شوند. بعد از چیدن تمامی تخم‌ها، دستگاه شروع به کار خواهد کرد. دستگاه جوجه کشی صنعتی سنسورهای پیشرفته‌ای برای اندازه گیری شرایط دمایی و رطوبتی دارند تا میزان رطوبت و دمای لازم جهت تبدیل تخم‌ها به جوجه را ایجاد کنند. از آن جایی که تخم‌ها باید به صورت مداوم چرخش داده شوند تا تبدیل به جوجه گردند، دستگاه به صورت خودکار و اتوماتیک اقدام به چرخاندن ۳۶۰ درجه‌ای تخم‌ها می‌کند. تقریبا طرز کار همه دستگاه‌های جوجه کشی به این شکل است و تفاوت چندانی با هم ندارند.

خرید دستگاه جوجه کشی صنعتی:

حال که با دستگاه های جوجه کشی صنعتی آشنا شدید، می‌توانید اقدام به خرید دستگاه مناسبی نمایید. اما برای خرید بهترین ماشین جوجه کشی صنعتی نیاز است که علاوه بر نکات و موارد گفته شده در بالا، برخی پارامترها را هم رعایت نمایید. مثل:

 • ظرفیت و گنجایش دستگاه
 • برند تولید کننده
 • جنس بدنه
 • قدرت موتور
 • تغذیه و سوخت مصرفی
 • حجم و اندازه دستگاه
 • سنسورهای هوشمند تعبیه شده
 • متریال استفاده شده برای ساخت آن
 • و ...

هر کدام از این موارد به شما کمک می‌کنند تا بتوانید انتخاب درست و بجایی داشته باشید.

قیمت ماشین جوجه کشی صنعتی:

ماشین‌های جوجه کشی صنعتی در اندازه و ظرفیت‌های مختلفی تولید می‌شوند. همچنین برندهای زیادی اقدام به طراحی و ساخت این نوع دستگاه‌ها می‌کنند که همین عوامل باعث می‌شوند تا نتوان یک قیمت ثابت و مشخصی برای دستگاه های جوجه کشی صنعتی تعیین کرد. همان طور که در بالا مشاهده می‌کنید، در ویترین نت انواع مختلفی از دستگاه های صنعتی جوجه کشی را موجود داریم که قیمت، مشخصات فنی، ویژگی‌هایی که دارند و ... به صورت کامل درج شده‌اند تا شما با اطلاعات و آگاهی کاملی اقدام به خرید هر یک نمایید. همچنین این امکان را هم فراهم آورده‌ایم تا قبل از خرید از خدمات مشاوره‌ای رایگان و تخصصی مشاوران ما نیز بهره مند شود. برای این امر کافی است که با شماره‌های قرار داده شده در زیر با ما تماس بگیرید. همچنین از هر کجای کشور عزیزمان ایران که باشید، می‌توانید با چند کلیک ساده، دستگاه مد نظرتان را خریداری نمایید.

راهنما
نام تامین کننده
نام تامین کننده
نام محصول
نام تامین کننده

جهت مشاهده اطلاعات تماس تامین کننده، لطفا نام و شماره موبایل خود را وارد کنید.

نام تامین کننده

نام تامین کننده

09125285988

کاربر عزیز