دانشگران نواندیش آریا(دنا)معرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی دانشگران نواندیش آریا(دنا)

دانشگران نواندیش آریا(دنا) تولیدکننده ماشین آلات صنایع بسته بندی و کارتونینگ و همپنین انواع کانوایرهای انتقال محصول، دستگاه استرچ پالت، چسب زن کارتن میباشد. بیشتر

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 3 تن
۲۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 3 تن دارای قوای محرکه زنجیری و مقاوم در برابر گرد و غبار و همچنین دارای سنسور برای تشخیص استرچ ارتفاع پالت می باشد. جهت تحمل بار سنگین در زیر صفحه متحرک غلطک هایی از جنس تفلون سخت دو سر بلبرینگ دار با فاصله مشخصی در شعاع صفحه چیدمان شده است. دستگاه دارای تابلو برق مجزا متصل به بدنه دستگاه به همراه متعلقات برقی می باشد . رنگ دستگاه استرچ پالت از نوع الکترواستاتیک کوره ای می باشد. سیستم کنترل سرعت افقی و عمودی با اینورتور LG و دستگاه دارای استارت واستوپ نرم می باشد . دستگاه استرچ پالت اتوماتیک 3 تن دارای قابلیت تنظیم دور رفت و برگشت از 1 تا 9 دور و قابلیت تنظیم میزان کشش سلفون می باشد . فیلم استرچ مصرفی دستگاه با عرض 50 سانتی متر و ضخامت 18 الی 20 میکرون می باشد. دستگاه دارای plc قابل برنامه ریزی به ورت HMI می باشد.  

دستگاه اتوماتیک درب بند و چسب زن زیر و روی کارتن مدل sm11
۲۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه اتوماتیک درب بند و چسب زن زیر و روی کارتن مدل sm11 عمل درب بندی درب بالا و چسب زنی هم زمان زیر و روی کارتن را انجام میدهد. چسب زن زیر و روی کارتن دارای قابلیت به کار گیری چسب های نواری پلاستیکی خود چسب است . سیستم ماشین side belt drive و دارای دو تسمه با عرض 7/5 سانتی متر دو بغل بوده و هر تسمه دارای موتور است و در مجموع ماشین دو موتور دارد که هر موتور با قدرت 680 وات می باشد. سیستم درایو های بغل کشش کارتن نیز side belt drive بوده و کاملا از مدل نمونه ی ایتالیایی الگو برداری شده است . دستگاه دارای قابلیت تنظیم ارتفاع از سطح زمین می باشد . عرض نوار چسب 50 -70 میلیمتر است . ظرفیت دستگاه اتوماتیک درب بند و چسب زن تا 20 کارتن در دقیقه است به طول کارتن و مهارت اپراتور بستگی دارد . سرعت تسمه ماشین 18 متر در دقیقه می باشد.

دستگاه شرینگ تونلی با دوخت و تونل اتوماتیک
۳۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه شرینگ تونلی با دوخت و تونل اتوماتیک  به این صورت عمل میکند که نایلونی دور محصول مورد نظر برای بسته بندی کشیده می شود و محصول از تونل هوای گرم که داخل دستگاه تعبیه شده میگذرد . این دستگاه به علت نداشتن فک دوخت ، سرعت بیشتری نسبت به مدل کابینتی دارد. مورد استفاده این نوع دستگاه شیرینگ در بنگاه های صنعتی است. شرینگ تونلی با دوخت و تونل اتوماتیک ابعاد دهنه تونل 90 سانتیمتر است . نوار نقاله دستگاه بصورت دورثابت زنجیری با پروفیل ۲۰×۲۰ سنگین در نظر گرفته شده است . دستگاه تحمل حداقل۱۰۰کیلو بار دارد . زمان تحویل کالا حدود یک ماه می باشد .

دستگاه نوار نقاله بارگیری
۳۸,۶۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

کانوایر یا نوار نقاله دستگاهی است برای انتقال و جابجابی در صنعت که با متریال مختلف و در متراژ مورد نیاز مشتری ساخته می شود. نوار نقاله در اصناف مختلف کاربرد داشته و در هر صنفی با متریال خاصی طراحی می شود که به صورت انواع تسمه ای ، زنجیری ، رولیک و … ساخته می شود. دستگاه کانوایر تخلیه و بارگیری گونی دارای سرعت ثابت رفت و برگشت ، رولیک فلزی تخت جهت استحکام و مقاومت بیشتر می باشد . کانوایر دارای الکتروموتور، دو عدد جک هیدرولیک و تسمه از مارک معتبر است . 4 چرخ جهت جابجایی آسان و استقرار آن در این دستگاه قرار داه شده است . کانوایر گونی دارای قابلیت بارگیری و تخلیه است . تغییر ارتفاع  تا سه متر امکان پذیر است .  جابجایی کانوایر توسط جک هیدرولیک انجام میگردد . کانوایر تخلیه و بارگیری گونی دارای پوشش رنگ می باشد .

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
Captcha