بنر گروه صنعتی تهران برتر - مستر زغال گروه صنعتی تهران برتر

معرفی مستر زغال گروه صنعتی تهران برتر

دسته بندی فعالیت :سایر صنایع
محصولات اصلی:خط تولید ذغال فشرده, دستگاه چوب خرد کن_کراشر
سال تاسیس:1393
  • عضو ویژه از سال 1395

مستر زغال بزرگترین و تخصصی ترین مرکز راه اندازی خط تولید زغال که زیرمجموعه هولدینگ تهران برتر است، طراح و سازنده انواع ماشین آلات صنعتی و معدنی است که توانسته با بهره گیری از مهندسان متخصصان مشاوران داخلی و خارجی کارکنان و کارشناسان فعال و متعهد محصولاتی مطابق با استانداردهای بین المللی تولید کند. همچنین کسب استانداردها جوایز و تقدیرنامه های متعدد داخلی و بین اللملی از جمله ISO 9001 / ISO 14001 / ISO 45001 در سالهای 2015 و 2016 بخشی از افتخارات این گروه است. طراح و سازنده خطوط تولید انواع زغال صنعتی وسنتی طراح و سازنده انواع اکسترودر های : پلاس+ سوپر پلاس++ دوبل مولتی پاور توپی و حبه ای گیربکسی تسمه ای آلفا بتا مگا کراشر(تبدیل چوب به خاک اره) بیشتر

خط تولید ذغال فشرده
۶۰,۰۰۰,۰۰۰-۱۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

زغال فشرده از مواد بازیافتی تهیه بدون نیاز با سرمایه اولیه بالا، همراه با سود آوری بالا و عدم نیاز به تخصص بالا و بازار تقاضای گسترده بوده و امکان صادرات و ارز آوری بالا از مضایای این خط تولید می باشد. خط تولید زغال فشرده شامل دستگاه های زیر می باشد : - دستگاه خردکن - دستگاه الک - دستگاه خشکن - دستگاه مکنده توربینی - دستگاه سیکلن گریز از مرکز - واگن ها و خفه کن - لوله های سینوسی خشکن - دستگاه فشرده ساز خاک اره - کوره صنعتی یا کوره های سنتی  مراحل خط تولید زغال فشرده : - تبدیل خاک اره و ضایعات چوبی به زغال فشرده . - تولید بریکت از خاک ازه با توان 2 تن در هر شیفت . - اماده سازی بریکت تولید شده جهت پخت نهایی در کوره. - بریکت پخته شده برای سرد شدن در کابین خلاء قرار میگیرد. - بعد از سرد شده محصول آماره بسته بندی می باشد.

دستگاه چوب خرد کن_کراشر
۱۰,۰۰۰,۰۰۰-۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه چوب خرد کن (کراشر) دستگاهی با قابلیت تولید خاک اره در ابعاد و اندازه های مختلف و مش های گوناگون جهت مصارف مختلف همچون تبدیل چوب به خاک اره برای مصارف زغال فشرده مصارف پوشال مرغداری ها مصارف کودهای کشاورزی و غیره کاربرد دارد. کراشر تولید شده توسط گروه صنعتی تهران برتر قابلیت این را دارد که چوب های هرس شده را تبدیل به خاک اره کرده تا در مصارف تولید ذغال فشرده و شاخه های خرد شده به صورت کود کمپوست وبرای مرغداری ها استفاده گردد. دستگاه خرد کن سرشاخه های حاصل از هرس درختان مجهز به تیغ اره دوار با ظرفیت های متنوع و به سفارش مشتریان گرامی طراحی و ساخته می شود. توان کشندگی شاخ و برگ به داخل دستگاه کراشر بسیار بالا است.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل