آباد سازه آسیامعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی آباد سازه آسیا

  • عضو ویژه از سال 1398
  • سرعت پاسخگویی: زیر 24 ساعت

ما نماینده انحصاری شرکت سرا پارک آذربایجان (باکو) هستیم که تحت لیسانس فرانسه و با استاندارد اروپا تولید میکند. تمام محصولات گلخانه ای از صفر تا صد موجود است. با قیمتی زیر قیمت بازار ایران و کیفیتی چند برابر بهتر . ماشین آلاتمان تماما هوشمند و مکانیزه است (رباط) . هر چیز به روز و با کیفیت مرتبط به صنعت گلخانه ای را از ما بخواهید بیشتر

سازه گلخانه مدل 9600
۹۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1000 متر

سازه گلخانه مدل 9600 با پروفیل های گالوانیزه شده ، ساخته می شوند. مقاومت سازه گلخانه 9600 در برابر باد به میزان 75 km/h است. پروفیل این سازه گلخانه به ارتفاع 5m است. تهویه های هوای این سازه گلخانه، دو منظوره است. این قیمت برای ساخت گلخانه با قوطی و گالوانیزه داخلی است اگر تمایل به استفاده از سازه و اسکلت تمام گالوانیزه وارداتی داشته باشید قیمت به ازای هر متر 11.7 دلار می شود.

دستگاه تمام اتوماتیک آبرسان گلخانه ای
۱۸,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 دستگاه

دستگاه آبرسان گلخانه ای تمام مکانیزه نوعی آبرسان و کود رسان گلخانه ای تولید کشور فرانسه می باشد. این دستگاه کاملا هوشمند  برای اولین بار در ایران (امکان ثبت سفارش و دریافت دلار دولتی) و یک رباط تمام مکانیزه گلخانه ایست.  تخویل دستگاه تمام اتوماتیک آبرسان گلخانه ای تا ۳ هکتاردر ایران با قیمت ۱۸۵۰۰ دلار و۳ هکتار به  بالا ۲۲۰۰۰ دلار نجام میگیرد. دستگاه تا یکسال گارانتی قطعات دارد و از تاریخ ثبت سفارش تا ظرف ۲۰ روز آماده تحویل است . لازم به ذکراست قیمت به دلار می باشد.  

فن گلخانه ای
۲,۶۰-,۲۸۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

فن گلخانه ای (kable) در ابعاد مختلف با اندازه های ۸۰ ، ۱۰۰ و ۱۴۰ تولید میشود. توان موتور فن گلخانه  1.1 کیلووات و سرعت موتور 1440 می باشد. قدرت موتور فن 1300 است.  فن گلخانه ای محصول کشور ( ترکیه ) می باشد. محصول ۱ سال گارانتی قطعات و خدمات پس از فروش دارد. لازم به ذکر است قیمت به دلار می باشد. قیمت محصول ۲۶۰ ، ۲۷۰ و ۲۸۰ دلار است که این قیمت برای تحویل در مرز می باشد.  

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل