ویستا چسبمعرفی مجموعه، محصولات و اطلاعات تماس

معرفی ویستا چسب

  • سرعت پاسخگویی: زیر 48 ساعت

ویستا چسب پخش عمده انواع چسبهای صنعتی و ساختمانی با نازلترین قیمت چسبهایی همچون 123 سیلیکون چوب و سنگ نواری شیشه ای و کاغذی بتن و کاشی ارسال به تمام نقاط ایران در کوتاهترین زمان شرایط حمل ویژه با کارشناسان ما در تماس باشین بیشتر

چسب چوب کیلویی شمال
۱۰,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

ویژگی های چسب چوب کیلویی شمال : چسب چوب شمال 600 بر پایه پلی‏ وینیل‏ استات امولسیونی است که برای مصارف عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب یک محصول آزمایش شده است که قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد و از مقاومت خوبی نیز برخوردارمی باشد. چسب چوب شمال برای چسباندن انواع چوب مورد استفاده قرار می گیرد. وزن خالص این چسب 750 گرم است. این چسب بسیار با کیفیت با بهترین چسب های مشابه خارجی قابل رقابت است. این نوع چسب ها در صنایع کارتن سازی، بسته بندی، صحافی و چوب کاربرد دارند.

چسب کاشی ساروج کیان 12 کیلویی
۲۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب کاشی ساروج کیان 12 کیلویی محصول شرکت تولیدی و شیمیایی ساروج می باشد. این شرکت چسب های خمیری کاشی و سنگ آنتیک تولید می کند. ساروج با تولید انواع چسب های خمیری کاشی و سنگ آنتیک ، چسب های بتن جهت افزایش مقاومت و استحکام بتن همچنین چسب های پودری پرسلانی و چسب های بتن آب بندی را برای آب بندی استخر ها و جکوزی ها به فعالیت خود ادامه داده است. این محصول جزء چسب کاشی های ارزان و با کیفیت بازار محسوب می شود. نصب کاشی و سرامیک در ساختمان با استفاده از چسب کاشی و سرامیک ساروج مزایایی در مقایسه با سیمان و ماسه، از قبیل کاهش زمان عملیات اجرایی، قدرت چسبندگی بیشتر و کاهش هزینه های اقتصادی دارد. موارد مصرف چسب کاشی ساروج: برای نصب انواع کاشی و سرامیک بر روی سطوح و نیز چسباندن کاشی روی کاشی روش مصرف چسب کاشی: چسب را بر روی سطح مورد نظرکه کاملا تمیز شده بکشید و بوسیله کاردک دندانه دار، سطح آن را شیار دارکنیدظرف حداکثر 20 دقیقه روی چسب کاشی شود در مرحله آخر کاشی یا سرامیک را روی آن بچسبانید. این محصول در حجم های متفاوت برای مصارف مختلف کاربرد دارد. دبه 12کیلویی برای مصارف زیاد در نظر گرفته شده است.

چسب سنگ یک کیلویی جلاسنج
۳۸,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

ویژگی های چسب سنگ یک کیلویی جلاسنج : این چسب سنگ دو جزئی بوده و بر پایه پلی استر تولید می شود. حجم چسب پلی استر پس از تزریق بدون تغییر می ماند بنابراین از دقت بالایی برخوردار است. جزء دوم چسب سخت کننده است که باید به اندازه یک درصد از چسب سنگ مورد استفاده،سخت کننده را به چسب سنگ اضافه نمایید. این محصول استحکام، چسبندگی و مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر گرما و سرمای شدید مقاوم است و در برابر برخی ازحلال ها مانند نفت و گازوئیل مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد. بهترین دما برای انجام عملیات ۵ الی ۳۵ درجه سانتیگراد می باشد و برای هر متر مربع مقدار ۴ الی ۵ کیلوگرم از محصول مورد نیاز است.

چسب سنگ ربعی
۱۲,۴۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

این محصول استحکام، چسبندگی و مقاومت بسیار بالایی دارد و در برابر گرما و سرمای شدید مقاوم است و در برابر برخی از حلال ها مانند نفت و گازوئیل مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد. این چسب دو جزئی بوده و بر پایه پلی استر تولید می شود. حجم چسب پلی استر پس از تزریق بدون تغییر می ماند بنابراین از دقت بالایی برخوردار است. جزء دوم چسب سخت کننده است که باید به اندازه یک درصد از چسب سنگ مورد استفاده، سخت کننده را به چسب سنگ اضافه نمایید.   این سخت کننده ( هاردنر ) بسیار برای چشم مضر بوده و در صورت تماس با چشم باید به پزشک مراجعه شود.

چسب کاشی 12 کیلویی ساوج
۲۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

چسب کاشی ساروج محصول شرکت تولیدی و شیمیایی ساروج می باشد. این شرکت چسب های خمیری کاشی و سنگ آنتیک تولید می کند. ساروج با تولید انواع چسب های خمیری کاشی و سنگ آنتیک ، چسب های بتن جهت افزایش مقاومت و استحکام بتن همچنین چسب های پودری پرسلانی و چسب های بتن آب بندی را برای آب بندی استخر ها و جکوزی ها به فعالیت خود ادامه داده است. این محصول جزء چسب کاشی های ارزان و با کیفیت بازار محسوب می شود. نصب کاشی و سرامیک در ساختمان با استفاده از چسب کاشی و سرامیک ساروج مزایایی در مقایسه با سیمان و ماسه، از قبیل کاهش زمان عملیات اجرایی، قدرت چسبندگی بیشتر و کاهش هزینه های اقتصادی دارد. موارد مصرف چسب کاشی ساروج برای نصب انواع کاشی و سرامیک بر روی سطوح و نیز چسباندن کاشی روی کاشی است.

چسب بتن دبه 12 کیلویی
۴۵,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 عدد

کاربرد چسب بتن: یکی از کاربرد های چسب بتن در افزایش خاصیت چسبندگی بتن می باشد. همچنین از این چسب می توان برای ترمیم آسیب های سازه‌های بتنی استفاده کرد. از دیگر کاربرد های چسب بتن می توان به آب بندی بتن و نماسازی بر روی بتن قدیمی اشاره کرد، بنابراین برای آب بند کردن استخر های بتنی، باند فرودگاه، کارخانه های لبنیات، کشتارگاه ، پایه پل و ستون و سدها نیز به کار برده می شود. چسب بتن همچنین منجر به کاهش سرعت کربناتی شدن و مانع از تشکیل جلبک بر روی سطح بتن می گردد. چسب بتن دبه 12 کیلویی برای مصارف زیاد قابل استفاده و مقرون به مصرفه است.

چسب بتن 1 کیلویی
۹,۵۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

کاربرد چسب بتن: یکی از کاربرد های چسب بتن در افزایش خاصیت چسبندگی بتن می باشد. همچنین از این چسب می توان برای ترمیم آسیب های سازه‌های بتنی استفاده کرد. از دیگر کاربرد های چسب بتن می توان به آب بندی بتن و نماسازی بر روی بتن قدیمی اشاره کرد، بنابراین برای آب بند کردن استخر های بتنی، باند فرودگاه، کارخانه های لبنیات، کشتارگاه ، پایه پل و ستون و سدها نیز به کار برده می شود. چسب بتن همچنین منجر به کاهش سرعت کربناتی شدن و مانع از تشکیل جلبک بر روی سطح بتن می گردد.

چسب سیلیکون آکواریوم اپال مکس
۷,۹۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب آکواریوم اپال مکس مشکی یک فرم ژل مانند از چسب می باشد که برای آب بندی و درزبندی استفاده می شود.  چسب سیلیکون آکواریوم اپال مکس از ترکیبات متفاوتی از مواد شیمیایی آلی مبتنی بر پلیمر تولید می شود ، بنابراین در دسته ی مواد پلیمری قرار می گیرد. به دلیل ساختار شیمیایی خاص، چسب سیلیکون از مقاومت بالایی برخوردار است. در دمای بالا و هم در دمای پایین قابل استفاده است. تفاوت اصلی چسب آکواریوم با چسب ها ی دیگر، قدرت پایین تر و حالت کششی یا کشسانی بیشتر است. دارای خاصیت چسبندگی به شیشه، چوب، فلز، کاشی سرامیک، سطوح رنگ شده و پلاستیکی و … می باشد. رنگ مشکی آن برای درزهای تیره کارایی بهتر و زیبا تری دارد. دستورالعمل استفاده از چسب سیلیکون ( آکواریوم) اپال مکس : سطح را تمیز و خشک کنید. نوک کارتریج را ببرید، به اندازه دلخواه با زاویه 45 درجه دهانه را باز کنید. با سرنگ درز بندی آنرا وارد درز کنید. در عرض 5 دقیقه شکل دهی را کامل کنید. پسماندها را با حوله خشک یا یک تکه پارچه پاک کنید.

چسب پلی یورتان سوسیسی ispo
۵۶,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب پلی یورتان سوسیسی ای اس پو خاصیت چسبندگی بالایی دارد و از قابلیت رنگ پذیری و سمباده کشی برخوردار است و اضافات باقی مانده از این چسب را می توان پس از خشک شدن توسط سمباده پاک کرد. مدت زمان گیرایی این چسب پلی اورتان مناسب است و طول عمر بالایی دارند.

چسب ماستیک ام تی
۵,۸۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

دستورالعمل استفاده از چسب ماستیک ام تی : سطح مورد استفاده را تمیز و خشک کنید. نوک کارتریج را ببرید، به اندازه دلخواه با زاویه 45 درجه دهانه چسب را باز کنید. با سرنگ درزبندی آنرا وارد درز کنید در عرض 5 دقیقه شکل دهی را کامل کنید. پسماندها را با حوله خشک یا یک تکه پارچه پاک کنید.

چسب کاشت میلگرد هات ملت
۷۰,۰۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب کاشت میلگرد هات ملت به منظور نصب و استقرار آرماتور یا بولت در بتن، چوب و یا سنگ و همچنین پیوند دادن بافت قدیمی بتن به بافت جدید مورد استفاده قرار می گیرد. این چسب بر روی سطوح عمودی و افقی قابل اجرا می باشد. این محصول در قسمت های ترک خورده بتن نیز مقاومت خوبی دارد. چسب کاشت میلگرد هات ملت یک چسب دو جزئی است که یک جزء آن بر پایه پلی استر، رزین اپوکسی و وینیل استر است و جزء دیگر آن سخت کننده بوده که بر پایه پلی آمین است. چسب کاشت میلگرد هات ملت قدرت چسبندگی بالایی دارد و در محیط‌ های اسیدی و در مقابل حلال های قوی مقاومت خوبی را از خود نشان می دهد.

چسب سیلیکون نئوباند
۱۲,۹۰۰ تومان
حداقل سفارش: 1 کارتن

چسب سیلیکون نئوباند از مقاومت بالایی برخوردارند که هم در دماهای پایین و هم در دمای بالا قابل استفاده می باشند. پلیمرهای سیلیکونی که در صنعت استفاده میشوند عمدتا در گروه متیل یا فنیل ها قرار دارند. چسب های سیلیکونی به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند: الف)استوکسی ب)خنثی

محصول مورد نظر را پیدا نکردید؟ با یک درخواست، چندین قیمت بگیرید
 یک درخواست چندین قیمت

ارسال پیام برای فروشنده

همچنین میخواهم تا
ادامه

جهت تایید شماره موبایل خود، کد چهار رقمی ارسال شده را در زیر وارد کنید.

ارسال مجدد اصلاح شماره موبایل